Wpis z mikrobloga

@56632: Ja raczej obstawiam, że najlepszych co Ukraińcy mają szkolą na zachodzie na lepszym sprzęcie. Do obrony właśnie powinni rzucać gorsze jednostki, no i zmobilizowanych niestety też trzeba oswoić z wojną więc normalną taktyką jest częste rzucanie ich na front i rotowanie. To są normalne rzeczy na wojnie, każdy kraj z mobikami by tak robił. Trzymanie zmobilizowanych na tyłach jest bezcelowe, muszą nabierać doświadczenia.
@error101: Nie wiem czy prawda czy tylko fantazja autora wpisu ale z tym " Hodowcą papug ze Lwowa " może byc prawda. Jak ktoś sie zawezmie i odmówi walki to co mu zrobią. Zastrzelą/powieszą jak w 2 WW w ZSRR i 3 Rzeszy. Nie no teraz to sie wysyła tylko do więzienia.
Pobierz
źródło: Screenshot_64
@56632: Akurat to jest totalna fantazja. W Bachmucie walczą głównie OT, oddziały milicji, mobiki i małe elementy kilku brygad zmechu. Zresztą widać po filmikach, że żadni fanatycy a azov w ogóle publikował filmiki z Bachmutu? Kojarzę, że dużo walczyli koło Kreminy.
Bachmucie walczą głównie OT, oddziały milicji, mobiki i małe elementy kilku brygad zmechu


@error101: Czyli miks z przewagą ochotników, bo OT to ochotnicy
@56632: Tylko to nie są już ludzie OT z tego regionu ( ͡° ʖ̯ ͡°). Trochę ich tam na siłę wrzucili. Po to tam są elementy brygad regularnego wojska by trzymać to w kupie ale większość to są ludzie z małą ilością doświadczenia a z morale jest tam różnie. Więcej mógłby ci napisać mirek co jeździł do Bachmutu ale chyba już się nie udziela na wykopie.
Ja podobne historie słyszałem w zeszłym roku kiedy ukraińcy bronili Severdonetsk czy Lysychansk. Też były ogromne straty, brak amunicji i koniec świata


@koala667: I Ukraińcy Siewierodonieck umacniali do obrony. W pewnym momencie Rosjanie zdobyli pół miasta. I co pisał wykop? "To celowa akcja mająca na celu wciągnięcie Rosjan w pułapkę" xD. Tygodniami umacniali miasto żeby potem oddać jego część Rosji i potem przy gigantycznych stratach próbować wypchnąć Rosjan. Co ostatecznie się
Ja raczej obstawiam, że najlepszych co Ukraińcy mają szkolą na zachodzie na lepszym sprzęcie


@error101: Nie jest to prawda już się na ten temat specjaliści wypowiadali. Kto zatrzymałby Rosjan gdyby doborowe doświadczone jednostki Ukraińskie były na szkoleniu. Ukraina na szkolenie na zachodzie wysyła dobrze rokujących rekrutów.

Do obrony właśnie powinni rzucać gorsze jednostki, no i zmobilizowanych niestety też trzeba oswoić z wojną więc normalną taktyką jest częste rzucanie ich na front