Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: Ej, to jakaś telepatia! właśnie skończyłam oglądać. Kurde, glonojadka dostała szmatą w twarz, a dalej głupa pali. Szkoda, że w tych przebitkach nie pokazali, po czym tak zmieniła do niego nastawienie na weselu.... wstrętna, obłudna pomponiara..

Steve niewiele zrozumiał, cały program tylko machał głową, po jaki grzyb oni się tak męczyli?
Ciekawe czy Elizabeth dalej jest z tym gościem? mam nadzieje, ze tak.
Niektóre pary dziwne takie, jak butlonosy z
@Brid_Get: Eliza i Seb rozstali się stosunkowo niedawno, byli ze sobą około 2,5 roku i ogłosili, że zostają przyjaciółmi. Szkoda, że nie wytrwali (,)
Fajnie, że będzie kolejny sezon. Tam się naprawdę dużo dzieje. Dla mnie będzie ciekawszy od tego i poprzedniego bo nie ogladalam go wcześniej.

Jakiś nowy tag musimy tu otworzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dewasta: @crazy_frog

naprawdę polecam australijskie sezony Ślubu od pierwszego wejrzenia. Na Playerze są dostępne 3 sezony (5,6,7), za tydzień we wtorek pierwsze 2 odcinki sezonu 8 będą dostępne. Każdy odcinek trwa około 1,5 godziny. Uwierzcie mi, że to nie takie flaki z olejem jak polska wersja. Moim zdaniem o niebo lepsze od True love.
@Rosalinea: może i tak jak się nie ma awersji do zagraniczniaków. Ja ich po prostu nie rozumiem. To jest tak jak z krową. Jedni uważają ją za świętą a ja lubię ją jeść. Po prostu inne spojrzenie