Wpis z mikrobloga

Ja już pomijam kwestie czy dobrze zrobilj czy źle bo nie jbchodza mnie te wojenki swiatopogladowe, ale spójrzcie jak ci ludzie przypominają bandę sojaków typowych, po prostu nie moglj wyglądać inaczej xdd
#bekazneuropy #neuropa
Mulatka, chłopak z kręconymi włosami typu vifon, chłopak w płaszczyku z Zary, i typiara z rozowymj włosami (schowała się za kimś z pierwszego rzędu. Widocznie robiący zdjęcie chciał zmniejszyc natężenie sojakowości) I kobieta z nadwagą.
No iksde
Ci ludzie protestowali w kościele i zostali uniewinnienj jak coś.
Pobierz Nerlo_ajcats - Ja już pomijam kwestie czy dobrze zrobilj czy źle bo nie jbchodza mnie...
źródło: z29554497Q,Sad-uniewinnil-32-oskarzonych-o-protest-w-poznansk
  • 32
no sam wrzuciłeś fotę gdzie ludzie są ubrani w odmiennym stylu xd


@Nerlo_ajcats: No w odpowiedzi na twój wpis, pokazując w ten sposób, jak bardzo się wygłupiłeś. Ale nie przewidziałem, że mogłes tego nie zrozumieć xd

I jeszcze widze mocno cie uderzyło co napisałem skoro zaczynasz obrażać. Sojak to dla ciebie obraża?


Wymyśl chochoła i go obal (,)

Pardon, nie spodziewałem się, że jest az tak źle.
Ocenianie ludzi po wyglądzie jest okropne


@deityrain: Ocenianie ludzi po cechach na które NIE MAJĄ WPŁYWU jak wzrost jest okropne. Czasem ocenianie jak ktoś jest gruby a jego otyłość jest rezultatem traumy również. Ale ocenianie kogoś za np. tatuaż na ryju czy różowe włosy czy jak założy do sądu dresy zamiast garnituru nie jest okropne tylko jak najbardziej pożądane. Jak ktoś się wpisuje w określony styl i wygląda jak punk to
nie ja wymyślam stereotypy


@Nerlo_ajcats: No właśnie dokładnie ty jesteś teraz tą osobą, które stereotypy wymyśla, utwierdza i upowszechnia. Do tego jeszcze naginasz to, co widzisz, aby pasowało, tak bardzo chcesz, by były prawdą. I próbujesz się niby dystansować od tego? No to gratuluję uczciwości intelektualnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)