Wpis z mikrobloga

Nie jestem za PiSem ALE:
Serio robicie aferę o to, że minister sprawiedliwości i prokurator generalny w jednym nosi przy sobie broń (jeśli ma na to pozwolenie)? w żadnym powaznym państwie nie powinno to budzić zdziwienia.
Przecież na tego gościa oprócz hehe Stonogi i opozycji, którzy oprócz naplucia na buty nic więcej mu nie zrobią, czekają jesze mafie i obce (wrogie) wywiady. Może ma realne podstawy do obawianai się zamachu na swoje życie ze względu na piastowane stanowisko?
#!$%@? trochę rrozsądku i obiektywizmu. To nie jest POTUS, który MUSI w 100% polegać na swoim SS. (zabawne, że Secret Service ma taki sam skrót jak Schutzstaffel, nie? ;) )
#ziobro #polityka #afera #pis
  • 15
I to że starej daty oznacza że możesz #!$%@? głupoty?


@Captcha--: o #!$%@? następny.

To że ma pozwól nie na broń nie e oznacza że może ja nosić gdxue chce.


@Captcha--: no i co? Też mam ci napisać że #!$%@? głupoty?
Może ją nosić dokładnie tam gdzie przewidują przepisy prawa. W związku z tym, że mnie zupełnie póki co nie dotyczą, to zupełnie mnie to nie interesuje.
Jeśli masz podstawy,
@dominowiak: z tego co widzę na mediach to nikt poważny o to imby nie robi. SiniGazem Kodowcy coś tam szczekają ale oni muszą, mają za to płacone. A wykopu nie biorę w ogóle pod uwagę bo to ci sami ludzie z twittera na wykopie. SilniGazemi kodowcy. Po prostu wstydzą się tu ujawnić. Ziobro to profesjonalista a dzbany z wykopy nie potrafią tego przeżyć. End of story
@chadaffi: profesjonalista? Prokuratora leży i kwiczy, sądy zapchane jak nigdy, nie przeprowadził reformy żadnej procedury, w materialnym burdel coraz większy, choćby w postaci nowych norm prawnokarnych które są pozakodeksowe. Możesz przedstawić argumenty za tym ze Ziobro to profesjonalista?