Wpis z mikrobloga

Krótkie pytanie dla znawców i fanów motoryzacji. Budżet do około 300k. Pytanie grzecznościowe dla członków rodziny. Pewnie sami wybiorą, ale ciekawi ich zdanie innych, co warto lub dlaczego nie warto wybrać konkretny model. Oczywiście komentarze merytoryczne mile widziane.
* Audi Sportsback nie Sportsblack :)))
** Mercedes GLC :)))
#motoryzacja #audi #bmw #mercedes #samochody

Które auto byś kupił/kupiła? Wszystkie z tego roku.

  • Audi Q5 Sportsblack - benzyna - po lifcie 26.7% (20)
  • BMW X3 - miękka hybryda - po lifcie 37.3% (28)
  • Mercedes - hybryda (chyba miękka) - po lifcie 36.0% (27)

Oddanych głosów: 75

  • 13
@madtrexx: aktualnie to mieczysław glc coupe. Można będzie zamawiać w kwietniu z odbiorem na ten rok, więc za 4 lata będzie to cały czas aktualny model jeżeli chodzi ewentualną sprzedaż. GLC suv nie da się kupić, bo skończyły się alokacje produkcyjne więc problem z głowy xd X3 powinno wchodzić nowe pod koniec 2023 więc kupując teraz, za rok ma się starego tapczana, którego ciężej będzie sprzedać. Audi to skrzypiąca kupa gówna
@madtrexx: Na GLC suv nie przyjmuje się już zamówień, bo produkcja jest najbliższa na 2kw 2024 i w mb nie wiedzą jak ugryźć temat z cennikiem (inflacja i wahania kursowe). Na GLC coupe nie było jeszcze publikacji cennika, miało to nastąpić w marcu tego roku, ale już wiadomo że nie nastąpi. Plan jest na przełom kwietnia i maja, produkcja jest na wrzesień, dostawa w grudniu. X3 się nie interesowałem, bo 3kw
@ponik_kolny: Jesteś sprzedawcą czy brokerem?

Co prawda obecnie mercedes nie ma już dla mnie żadnej ciekawej propozycji, ale czasami doradzam innym ludziom w zakupie auta. Czy dla wersji cla35 czy business edition też można liczyć na takie rabatowanie?

Szkoda, że nowa c klasa to tak chała jak dla mnie. Nie zdążyłem dozbierać do w205 z pneumatyką :/

Czy znany ci jest temat skrzyni w a45, która nawet w aucie z opcją
@cwlmod: kupuje trochę tych samochodów do firmy i trochę sobie. W Mb 15% jest chyba nie do osiągnięcia dla klienta z ulicy, trzeba się cieszyć jak się na coś bardziej chodliwego slot złapie. Na przykład na gle i S łatwo dostać jakiś rozsądny rabat, na glc i g raczej ciężko. Na g kwadrata na przykład nie dadzą nawet złotówki
@ponik_kolny: Czyli dalej bmw jest u mnie na topce. Nie wiem co jest z tym mercedesem, że ma tak wysokie ceny mimo braku przewagi technologiczne. Ich auta się obecnie niczym nie wyróżniają.