Wpis z mikrobloga

#pracbaza #heheszki

Chcę aplikować do jednej firmy i w kwestionariuszu mają te typowe zyebane pytania. To mój pierwszy raz jak na nie mam odpowiedzieć, jakieś pomysły? Poniżej pytania:

1. Twoje największe wyzwanie zawodowe. (no #!$%@? nie wiem, to że robiłem za 3 osoby np. za pensję jednej xD?) (próby uzyskania podwyżki kiedy zostawałem po pracy nawet na nocki jak się na innym stanowisku zwolnił kolo nagle?)
2. Dlaczego akurat my? (Bo mam do was 5 min na pieszo, jest to stanowisko, na którym chcę pracować, eee, takto nie wiem, powiem więcej jak już będę pracował) - w ogóle co to za pytanie? xDDDDD to oni powinni się chwalić czemu akurat u nich.
3. Dlaczego akurat mają wziąć mnie? czym sięwyróżniam?(no nie wiem, bo spełniam wszystkie wymagania z oferty pracy? co jeszcze chcą? xD)
  • 5
@cornel9192: a jakie stanowisko, bo muszę coś chatgpt podać

przykład

Twoje największe wyzwanie zawodowe:
Jako pracownik czyszczący szamba, moim największym wyzwaniem będzie utrzymanie czystości i higieny w zbiornikach, co przyczyni się do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom oraz ochrony środowiska. Wyzwaniem będzie również praca w różnych warunkach atmosferycznych i terenowych oraz dbałość o bezpieczeństwo własne i innych osób.

Dlaczego akurat my?
Wybieram Państwa firmę, ponieważ cenię Państwa renomę, doświadczenie i zaangażowanie w zapewnienie
@LateMacchiato: albo takie o

Twoje największe wyzwanie zawodowe:
Jako masażysta kobiecych piersi moim największym wyzwaniem będzie zapewnienie najwyższej jakości usług masażu, który będzie korzystny dla zdrowia moich klientek. Wyzwaniem będzie również dbanie o bezpieczeństwo pacjentek, utrzymanie higieny oraz zapewnienie odpowiednich warunków do masażu.

Dlaczego akurat my?
Wybieram Państwa salon, ponieważ słyszałem/a wiele dobrych opinii na temat usług świadczonych w Państwa placówce. Widzę, że Państwa salon cieszy się dobrą reputacją, a klienci