Wpis z mikrobloga

Aż dziwne, że jeszcze nie było. Murańscy zaczynaja wracać do internetu. Przy okazji czy Jaca znowu nie został przyłapany na naciąganiu faktów? Według niego Mateusz podpisał kontrakt z federacja do 2024 a w poście pożegnalnym fame była informacja, że czekał na niego kontrakt na 5 walk. Niby szczegół ale znowu pokazuje jaki jest stary Muran i jak lubi tworzyć narracje i narzucać swoja wizje.
Reszta w komentarzu
EDIT: No i oczywiście musiał wspomnieć o Tańculi, przyczepić się, powiedzieć o jego słabości oraz opisać, że zgoda nie była szczera a Mateusz pogodził się na prośbę stacji w związku z jego powrotem do obsady.
#famemma
Pobierz GoodGuyChucky93 - Aż dziwne, że jeszcze nie było. Murańscy zaczynaja wracać do intern...
źródło: 1B5101EE-2822-47EA-99AA-24DBD9936B3B
  • 12
@GoodGuyChucky93: Lubiłem tę postać w serialu i wręcz uważałem, że jest na swój sposób pożyteczna przy wyjaśnianiu w prosty sposób szkodników typu mlekozyniak, ceniłem za performance i koloryt. Jednak tu wychodzi na to, że to kompletny #!$%@?, dla którego to wszystko było rzeczywistością :D

Zrobił z Jacy ucieleśnienie ambicji, których sam nie spełnił, swój avatar. Robił to za życia Matiego i robi to po śmierci, w której już martwy Mateusz dalej