Wpis z mikrobloga

"@damianooo8 A jak z cenami u nich? Bo jeżeli są niższe niż w McD to mi to nie przeszkadza."
@damianooo8: może i ceny są wyższe niż w McDonald's, ale przynajmniej - porcje są mniejsze, mięsa jest mniej, no i moja satysfakcja z jedzenia jest znacznie gorsza. Z dowozu zresztą też. Jedyne w czym wygrywa Pasibus z McD to ilość majonezu w burgerach i ściemnianiu klientów że wcale nie są sieciówką.
@
@Iudex: te burgery są takie malutkie czy ten koleś ma takie ogromne dłonie?
Swoją drogą widać że Piotrek reklamą sam się zajmuje z pomocą "koleżanek" z marketingu. Z McDonald's powinien kopiować strategie marketingowe. Jak oglądnie dużo reklam McD to zauważy że burgery do zdjęć trzeba dawać kobietom z małymi rączkami, żeby burger wyglądał na większego dzięki gry proporcjami. A można też dawać do reklam duże burgery na tle małych napojów i
@Iudex z McD warto też skopiować prowadzanie strategii marketingowej, a dokładniej wprowadzenie firm analitycznych które testują skuteczność kampanii na dwóch targetach - na kliencie docelowym (który zostawia najwięcej pieniędzy) i potencjalnym kliencie (takim co nie zostawia pieniędzy w ogóle lub bardzo rzadko). Z raportów wyszłoby że ten pierd marketingowy jest antyreklamą, bo dużo klientów zaczęło by się zastanawiać nad tym czy burger jest tyci czy ręce ogromne. No ale to jest mala
@pietrekpietrek: ty do McDonald's pójdź. pojesz, popatrzysz, może nawet znajdziesz jakąś inspiracje do skopiowania i wdrożenia u siebie. Może wpadniesz na pomysł montowania wifi w lokalach, już nawet byle kawiarnia ma. Albo kontroli stanu łazienek czesciej niż raz dziennie.

Doklej sobie do tej zielonej terenówki sałatę, dokręć burgera na dach, #!$%@? wielkie logo pasibusa. Będzie lepszy efekt niż z takich antyreklam w socialmediach.

Czemu już na ladach nie ma dystrybutorów z
@NaglyAtakGlazurnika: Kogos cos piecze widze, przykro mi.
Jak juz tu jestem to zapytam, kiedy w historii pasibusa @Iudex burger mial 200g? Kiedy odbyl sie downsing i co to znaczy?
Strasznie dziwne sie to miejsce zrobilo, 99% rzeczy, ktore sie tu czyta to po prostu klamstwa lub totalny brak wiedzy, przykre zycie macie panowie. Nie trace wiecej czasu na dyskusję :) Pozdrawiam was serdecznie :)