Wpis z mikrobloga

@Ranger: lokalizacja dobra na dojazd samochodem do tychów i katowic. Komunikacja miejska średnia ale jest, gorzej z pociągami. Sporo domków grzeje jeszcze węglem i tym co jest pod ręką więc w zimę smog.
Sprawdź tylko przebieg CPK żeby nie wyburzyli Ci chaty za kilka lat.
@EndriuGolara: @motyVVanitas z tego co znalazłem, to ten domek byłby około 800m od tych tras, chyba, że te plany już nie są aktualne i coś się zmieniło? Myślicie, że dzięki temu pojawi się jakaś stacja, aby mieć szybszy dojazd do Katowic/Warszawy?

A jak z zajęciami w okolicy? Poza tym jeziorkiem jest gdzie pospacerować i pobiegać? Bo rowerem to zawsze się coś znajdzie, ale zastanawiam się, czy żeby zobaczyć coś z kaszojadami
Ranger - @EndriuGolara: @motyVVanitas z tego co znalazłem, to ten domek byłby około 8...

źródło: Mapa_-_CPK

Pobierz
@Ranger: stacji na pewno nie będzie, cpk zakłada przystanki tylko w dużych miastach.
Dojazd do Gliwic lub Kato to zawsze przesiadka w Mikołowie, która trwa nawet 40 minut. Sprawdź sobie na google maps dojazd zbiorkomem z centrum wyr do centrum Gliwic w różnych godzinach i powroty, nie wygląda to najlepiej.
Rozrywki dla dzieciaków raczej samochodem w większych miastach. Place zabaw są ale wg mnie mało. Tras rowerowych jest dużo dzięki pobliskim
A jak z zajęciami w okolicy? Poza tym jeziorkiem jest gdzie pospacerować i pobiegać? Bo rowerem to zawsze się coś znajdzie, ale zastanawiam się, czy żeby zobaczyć coś z kaszojadami to trzeba zawsze wsadzać dupę w auto i jechać gdzieś, czy może na miejscu są ok miejsca?


@Ranger: na miejscu niewiele miejsc do robienia czegoś, lasu bardzo dużo wokół, jest gdzie biegać i chodzić, ale po drodze raczej atrakcji żadnych bądź