Wpis z mikrobloga

Powiem tak.
Polecam każdemu detox od świata gdzie wszystko praktycznie jest na wyciągnięcie ręki.
Na około miesiąc co roku. Sam to praktykuję i sobie bardzo cenię. Ostatnio odwiedziłem Kubę i pomimo mnóstwo wad tego kraju coś czuję że będę chciał tam wrócić.
Najczęściej na wyjazdach rowerem z gpsem w teren i paryje bez dostępu często do wygód i jazdą tak przez kilka-kilkanascie tygodni.
Lubię tęsknić za dobrym jedzeniem, przyprawionym, za stekami wołowymi, za prysznicem ciepłym, za wygodnym łóżkiem, za tą prawie że sterylnością po kilku tygodniach w kurzu błocie lub brudzie,
Za cieniem i miejscem gdzie można się schować w upalne południe,
Za dostępem do części rowerowych itd. odreki, w porównaniu do jeśli się jedzie do dzikich krajów.
Za milfiskiem,
Za rodziną,

Za tym nie tęsknię i chcę odetchnąć:
-telefon, i bycie dostępnym, fakt że mogę wyłączyć całkowicie w pisdu ten kamień na miesiąc lub więcej i nie potrzebować żadnych informacji to jak najlepsze spa dla mojego mózgu
-od ludzi którzy coś chcą pogadają jak biały człowiek a potem japa w telefonie jednocześnie dalej rozmawiając,
Z nimi na ile mogłem to odrazu ucinam rozmowę i odchodzę skoro telefon waznijszy.
-od przetworzonego jedzenia pestycydami i roundapami albo sterydami w zwierzakach
-od narzekania i skomlenia o pierdoły ludzi w mediach i otoczeniu czasami
#takaprawda
#rowery
#bikepacking
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#takasytuacja
#zalesie
#przegryw
#wygryw
#kolarstwo
#sport
#tiktok
#zdrowie
#zdroweodzywianie
#uk
#przemyslenia
  • 6