Wpis z mikrobloga

@deityrain można. tylko nie obserwujesz ich na instagramie, nie poznasz na imprezie. takie kobiety uczęszczają do kościoła i intensywnie wierzą albo rozwijają się w nauce (naukowcy, lekarze) czy innych dziedzinach nie mają czasu na związki ani większe znajomości.
@Ulfric_Stormcloak: yyyy, dlaczego od razu miałaby mieć więcej problemów? Przez takie myślenie miałam pół życia kompleks, że ktoś mnie uzna za #!$%@?ą albo niewartościową, bo nie uprawiam seksu z byle kim () Niektórzy chcą uprawiać seks tylko w związku, inni są wierzący, a jeszcze inni mają takie zasady, że nie czują ciśnienia ruchania się z kimkolwiek jak króliki. Dlaczego od razu zakładać, że coś z nimi nie
Dlaczego od razu zakładać, że coś z nimi nie tak?


@LetticeDeVries: A czy gdy idziesz do neurochirurga, który ma ci zoperować uszkodzony dysk, wybierasz takiego z doświadczeniem, czy takiego bez doświadczenia?

Kobieta która ma 25 lat i ma zerowe doświadczenie, to kot w worku. Już pomijając kwestie ruchania itp bo to tak na prawdę rzecz trzeciorzędna, taka osoba ma wręcz zerowe pojęcie o związkach. A więc, jako ze prewencja jest nadrzędną
@Noniusz: tak też może być ale bardziej myślałem o slubie


@93michu93: brak seksu i mieszkania razem przed ślubem skutkuje raczej mniejszym, niż większym, prawdopodobieństwem udanego, szczęśliwego związku.
Inna sprawa że u skrajnie religijnych osób może i częstość rozwodów jest mniejsza, ale to nie znaczy, że ci ludzie są w szczęśliwych związkach.
brak seksu i mieszkania razem przed ślubem skutkuje raczej mniejszym, niż większym, prawdopodobieństwem udanego, szczęśliwego związku.

Inna sprawa że u skrajnie religijnych osób może i częstość rozwodów jest mniejsza, ale to nie znaczy, że ci ludzie są w szczęśliwych związkach


@Noniusz: ale badanie było o szczęściu w związku, a nie toksycznym wytrwaniu do śmierci. Widzisz dla jednego mieszkanie przed ślubem musi być dla drugiego nie. Za czasów naszych dziadków nie mieszkali
brak seksu i mieszkania razem przed ślubem skutkuje raczej mniejszym, niż większym, prawdopodobieństwem udanego, szczęśliwego związku.

Inna sprawa że u skrajnie religijnych osób może i częstość rozwodów jest mniejsza, ale to nie znaczy, że ci ludzie są w szczęśliwych związkach


@Noniusz: ale badanie było o szczęściu w związku, a nie toksycznym wytrwaniu do śmierci. Widzisz dla jednego mieszkanie przed ślubem musi być dla drugiego nie. Za czasów naszych dziadków nie mieszkali
@Ulfric_Stormcloak: już kolejny raz odpowiadam na tego typu komentarz i naprawdę nie wiem w jaki sposób chcielibyście zgadywać czy ktoś już ruchał czy nie, nikt tego na czole nie ma wypisanego i o ile ktoś tego nie powie wprost, to nijak nie da się sprawdzić xD

I dlaczego ktoś, kto nie uprawiał seksu, ma mieć zerowe doświadczenie? Poszerz trochę horyzonty, znam ludzi, którzy byli w nastoletnich związkach, ale nie uprawiali jeszcze
to może nienormalny jestem ale gdybym nie miał różowej to właśnie takiej bym szukał. Math never lies, im mniej partnerów tym lepiej

Odpowiedz


@93michu93: może nie nienormalny, ale na pewno upośledzony społecznie tzn. dziecinny.

ALe okey, idąc twoim tokiem rozumowania, ktoś kto był w związki w wieku 20-24 lata, ale np. partner zmarł, rozpił się, znudziło mu się, teraz może ewentualnie #!$%@?ąć samobójstwo, bo już uprawiał sex xD

No i oczywiście,
ALe okey, idąc twoim tokiem rozumowania, ktoś kto był w związki w wieku 20-24 lata, ale np. partner zmarł, rozpił się, znudziło mu się, teraz może ewentualnie #!$%@?ąć samobójstwo, bo już uprawiał sex xD


@Ulfric_Stormcloak: nie no gdzie, wielu osobom to nie przeszkadza, ktorys Mirek napisal, ze jakby spotkal 25 letnia dziewice to by odrzucil nawet xD

No i oczywiście, ty też nigdy nie ruchałeś, że szukasz dziewicy, prawda?


@Ulfric_Stormcloak:
@93michu93: aczkolwiek to przykre, ze oceniasz kobiete przez pryzmat jej ilości partnerów

i tak jak napisałem, ma to sens jak się ma 18 lat, bądź samemu jest się czystym :p
po przekroczeniu 25+ to już jednak jest totalnie oderwanie od rzeczywistości :p

ps. statystyki trzeba umiec czytac