Wpis z mikrobloga

@deityrain Możliwe, jednak musisz zmienić mindset. Daj coś z siebie dla świata i przygarnij samotną mamę. Pomóż społeczeństwu, a nie skupiaj się na swoich hedonistycznych wymaganiach.
@deityrain: Tak. Sam znam 30 letnią dziewicę. Jest zupełnie normalna umysłowo, jest szczupła, ma duże piersi i fajny tyłek. PO prostu nie jest przebojowa i trochę za blisko rodziców żyje. Nie ma instagrama, tindera też nigdy nie miała. Ale najlepsze jest to, że nie jest w ogóle zdesperowana. Może jest aseksualna? Nie wiem, nie gadałem z nią o tym.
@deityrain: Kto normalny chciałby tak starą dziewicę? Przecież to z góry pokazuje, że albo jest religijną fanatyczką, albo #!$%@?.
Jeśli kobieta nie lubi seksu, to znaczy tylko tyle, że jak już ją przekonasz do tego, to tylko pod kołdrą i przy zgaszonych światłach xDD
@Ulfric_Stormcloak:

A po co ci dziewica?


@droops: matematyka. Im mniej partnerow tym wieksza szansa na szczesliwy zwiazek. Z dziewica to chyba ponad 50%, potem spadalo do 40% itd. Przy 10 partnerach seksualnych to szansa byla 20% jesli dobrze pamietam.

Wiec matematyka podpowiada, ze dziewica, ew. jeden partner seksualny plus ty to najlepszy uklad. Pozostale niosa duze ryzyko nieszczescia
kobieta która jest dziewica w wieku 25 lat, raczej ma więcej problemów. Ta matematyka o której piszesz, ma sens jeśli zaczynasz od 18+, a nie już w tak zaawansowanym wieku jak 25 :p


@Ulfric_Stormcloak: niekoniecznie, nie zgodze sie. Mysle, ze moze byc zdrowa 25 letnia dziewica bez grubszych problemow
@deityrain można. tylko nie obserwujesz ich na instagramie, nie poznasz na imprezie. takie kobiety uczęszczają do kościoła i intensywnie wierzą albo rozwijają się w nauce (naukowcy, lekarze) czy innych dziedzinach nie mają czasu na związki ani większe znajomości.
@Ulfric_Stormcloak: yyyy, dlaczego od razu miałaby mieć więcej problemów? Przez takie myślenie miałam pół życia kompleks, że ktoś mnie uzna za #!$%@?ą albo niewartościową, bo nie uprawiam seksu z byle kim () Niektórzy chcą uprawiać seks tylko w związku, inni są wierzący, a jeszcze inni mają takie zasady, że nie czują ciśnienia ruchania się z kimkolwiek jak króliki. Dlaczego od razu zakładać, że coś z nimi nie
Dlaczego od razu zakładać, że coś z nimi nie tak?


@LetticeDeVries: A czy gdy idziesz do neurochirurga, który ma ci zoperować uszkodzony dysk, wybierasz takiego z doświadczeniem, czy takiego bez doświadczenia?

Kobieta która ma 25 lat i ma zerowe doświadczenie, to kot w worku. Już pomijając kwestie ruchania itp bo to tak na prawdę rzecz trzeciorzędna, taka osoba ma wręcz zerowe pojęcie o związkach. A więc, jako ze prewencja jest nadrzędną
@Noniusz: tak też może być ale bardziej myślałem o slubie


@93michu93: brak seksu i mieszkania razem przed ślubem skutkuje raczej mniejszym, niż większym, prawdopodobieństwem udanego, szczęśliwego związku.
Inna sprawa że u skrajnie religijnych osób może i częstość rozwodów jest mniejsza, ale to nie znaczy, że ci ludzie są w szczęśliwych związkach.
brak seksu i mieszkania razem przed ślubem skutkuje raczej mniejszym, niż większym, prawdopodobieństwem udanego, szczęśliwego związku.

Inna sprawa że u skrajnie religijnych osób może i częstość rozwodów jest mniejsza, ale to nie znaczy, że ci ludzie są w szczęśliwych związkach


@Noniusz: ale badanie było o szczęściu w związku, a nie toksycznym wytrwaniu do śmierci. Widzisz dla jednego mieszkanie przed ślubem musi być dla drugiego nie. Za czasów naszych dziadków nie mieszkali
brak seksu i mieszkania razem przed ślubem skutkuje raczej mniejszym, niż większym, prawdopodobieństwem udanego, szczęśliwego związku.

Inna sprawa że u skrajnie religijnych osób może i częstość rozwodów jest mniejsza, ale to nie znaczy, że ci ludzie są w szczęśliwych związkach


@Noniusz: ale badanie było o szczęściu w związku, a nie toksycznym wytrwaniu do śmierci. Widzisz dla jednego mieszkanie przed ślubem musi być dla drugiego nie. Za czasów naszych dziadków nie mieszkali