Swoją drogą co stało się Lewandowskiemu, że jest teraz przepychany przez dosłownie każdego piłkarza. W tej Barcelonie nie ćwiczą na siłowni i on przez to stracił jeden ze swoich atutów,? Nawet jeśli nie trenują na siłowni tyle co w Bayernie, to chyba sam powinien zobaczyć, że obrońcy obojętnie jakiego klubu LaLiga przestawiają go jak chcą i brakuje w tym ewidentnie jego siły.
Ta akcja z pierwszej połowy po podaniu De Jonga to podsumowanie Lewandowskiego od października/listopada zeszłego roku, a jest coraz gorzej. W Bayernie to minąłby bramkarza, strzelił obok niego, przelobował go.. a teraz piłka mu odskoczyła i w zasadzie to nie oddał nawet strzału, a podał do bramkarza.... w aktualnej formie i sposobie gry Barcelony on tam zupełnie nie pasuje, zabiera tylko miejsce komuś kto naprawdę by im pomógł. Nawet jak szła kontra Bilbao to jako jedyny nie wrócił żeby bronić, to jaką on tam rolę pełni? XD W ataku #!$%@? robi, w obronie też.. statysta. #!$%@?ł kolejną okazję na 1:0 po b. dobrym podaniu i jeszcze ma czelność krytykować innych jak coś źle zagrają w późniejszych minutach meczu XD Gwiazdor mu się za bardzo chyba uruchomił, a gość oprócz tego, że wygląda od kilku miesięcy bardzo słabo piłkarsko, to bez Pedriego i Dembele nie istnieje. Jeśli nie zagra dobrze z Realem w kolejnej kolejce, to powinien usiąść na ławie.