Wpis z mikrobloga

Jak sie okazuje mieszkam w jednym z trzech powiatow w Polsce gdzie jest nadwyzka kobiet niz mezczyzn. To dlatego to co widze na ulicach a to co czytam w necie kompletnie sie rozmija. Jakby dwa rozne swiaty.

Tutaj u mnie 6/10 par jest tu na tym samym poziomie, 3/10 par gdzie laska ladniejsza od typa i tylko 1/10 par gdzie typ jest przystojniejszy od laski.

Dodam ze wykopki placza ze nie ma kobiet na ulicach a ja ich mam tutaj zatrzesienie.

Ale mimo wszystko i tak na Tinderze jest tu 3x wiecej facetow niz kobiet. Sprawdzilem osobiscie. To co musi sie dziac w innych rejonach PL zwlaszcza wiejskich to nawet sobie nie wyobrazam ()

#tinder #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #zwiazki
  • 10
ja sądzę że 90 procent tych zyebów nie działa z dziewczynami tylko papuguje/powtarza po sobie jakieś głupoty XD


@SanSebastian666: Tak z ~95% bym powiedział.
Niektórzy to tu wprost kłamią, jak ten Pozytywny Gość (XDD), że niby na 30-50 randkach był i nic z tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
nie da się wyhaczyć ideału, ciacha, to juz lepiej singlować


@Invisiblinio: Niestety, nie ma czegoś takiego jak ideał - ciacho :p

No ale faktycznie lepiej żeby takie dziewczynki były singielkami, a nie, marnowałyby czas porządnym mężczyznom, którzy szukają dorosłych kobiet :p