Wpis z mikrobloga

@murison:
Ciekawe czy ta bazooka poradziłaby sobie z taką piłką. Średnica 64mm, mniej więcej tyle co tenisówka. Ale waży 188g (tenisówka waży ~57g).

Pytam, bo moja suka ma w dupie tenisówki. A po kilkunastu i więcej rzutach jej piłką po spacerze ledwo mogę podnieść kubek.
Masz może linka do sklepu? Jestem ciekaw ile takie coś może kosztować i jaką ma gwarancję.
@MariacziZKariaczi:
Dopiero teraz widzę jak to kuriozalnie zabrzmiało ;)

Pewnego razu jeden z funfli na spacerze posiał jej piłkę (tą z linku). Na kolejne 2-3 spacery zabrałem z domu "tenisówki". Nie chciała ani za nimi biegać ani za cudzymi piłkami. Teraz zapobiegawczo jak się jedna zgubi to lecimy do dekatlonu po dwie kolejne na zapas.

Znalazłem nasze pierwsze wspólne zakupy w dekatlonie, blisko rok temu ;)
#pokazpsa
Pobierz
źródło: 20220321_085755 szoping dekatlon
@murison:
No tak, tylko że nasza piłka jest z twardego kauczuku i waży 188g, gdy tenisówka ~57 gram.
Takie połączenie dało by coś na wzór Mossberg "pump action" na gumowe kule.
Ale mnie korci i temat coś czuję, że wróci na wiosnę :D

Na razie podsunę temat znajomemu, który też ma wariata za piłkami. Może się wcześniej skusi.
@murison:
Przeżyję o ile ją odroczę przynajmniej na kwiecień - maj.
W czwartek u weta zostawiłem 284 cebuliony (szczepienia, badanie krwi, tablety na robaki i kurna ZnBiotin Balance). A dzień wcześniej 260 na karmę. Dziś 36 na smakołyki.
560 cebulionów. A nie policzyłem jeszcze jarzyn i mięsa (zwykle w weekend coś jej gotujemy).

Niestety, w tym miesiacu. Mimo, że jest moim oczkiem w głowie, musi się zadowolić tymi zabawkami co ma