Wpis z mikrobloga

@supra107: Ostatnio niezbyt podoba mi się zachowanie Linusa (w sensie mam wrażenie jakby coraz bardziej się wywyższał przy swoich pracownikach) ale tutaj to mocno iks de. Do tego prowadzi kultura słów których nie można wymawiać i mniejszości których nie można dotknąć. Polska jest jaka jest ale w towarzystwie latają pedały, murzyny czy dałny i nikt się nie uraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I5 4570


@L3gion: linus od zawsze byl dzbanem, wystarczy zobaczyc na jego slowa dotyczace pracownikow, jakie warunki pracy czy pensja jest w jego firmie czy wypowiedz o tym, ze gwarancja jego plecaka do laptopa za kilkaset dolarow nie jest potrzebna :)
@krzywy_kanister: Z tą gwarancją to też niezły cyrk był. Że nie ma gwarancji bo nie trzeba, potem całe to pajacowanie z "Trust Me Bro" i robienie koszulek z tym żeby pokazać że hehe wcale mnie to nie rusza, no full profeska. I też awantura z tym że adblock = piractwo, to że sam pokazywał jak ustawić PiHole, i też profilowe na Twitterze zmienione na pirata i durne koszulki z durnymi pokazami.
@supra107: ot gosciu chyba mysli, ze pomimo bycia firma ( i to nie jakas malutka, patrzac na ilosc pracownikow, jakimi pieniedzmi obracaja, floatplane) nadal jest jakas organiczna czescia community. przeciez gosciu nigdy nie byl technicznym specjalista, w ncix tez sie zajmowal marketingiem a nie sprawami technicznymi. wystarczy zobaczyc na ich nagrania o budowaniu sieci, oni kupuja drogie zabawki ale potrafia z nich korzystac. zupelnie inny poziom niz gamers nexus czy kit