Wpis z mikrobloga

wiecie gdzie można dorwać dorywczą pracę na weekendy w godzinach wiczornych? Pracuje w tygodniu od 18 do 2 w nocy i mniej więcej w tych samych godzinach chciałbym znaleźć coś dorywczego

Ewentualnie w tygodniu roboczym na 3-4 godziny gdzieś od 12-13 do tej 16-17 co by się wyspać i zdążyć ogarnąć do drugiej pracy.

Chciałbym tak porobić z kilka miesięcy co by uzbierać na potrzebne wydatki.

Jak macie coś takiego w okolicach Katowic to byłbym wdzięczny, przeglądam sobie olx ale większość tej teoretycznie dodatkowej pracy to praca na pełen etap albo po kilka dni w tygodniu przez cały dzień

#katowice #praca #pracadodatkowa
  • 9
@adammonster tylko kurła gdzie tego szukać, mam dzwonic po wszystkich stacjach itd. bo na olx nie ma nic, to samo z jakimiś dostawami żarcia w pyszne itd. wszędzie wymagają własnego samochodu, oferują najniższą stawkę i nie zwracają za paliwo, przecież mnie koszty eksploatacji zjedzą xd
@Anty_Chryst: też szukam już od dawna. Jeździłem na Uber eats, everli ale bezsensowna robota bo często siedzisz i czekasz aż zlecenie wpadnie. Może exact system o ile jeszcze istnieją to na produkcję przyjmowali na nocne zmiany. Farmakol na Nikiszowcu? Co prawda wysłałem CV dwa tygodnie temu ale bez odzewu. Teraz zastanawiam się czy nie wyrobić licencji na taxi i jeździć na aplikacjach.
@Anty_Chryst: Na dostawie własnym autem kiepsko wyjdziesz w dzisiejszych czasach. Jedynie jakieś Pyszne/Glovo. Co do stacji to zazwyczaj wystarczy zagadać czy nie szukają. Jak nie na jednej to polecą na innej gdzie szukają.
@Anty_Chryst: w pyszne masz stawke bazowa 24zł brutto chyba że się coś zmieniło, nie chcesz jeździć samochodem dostajesz firmowy rower. Glovo, wolt, najlepiej przez jakiegoś partnera tak samo możesz rowerem jak i swoim samochodem, możesz nawet wypożyczyć samochód dostawczy ale lepiej kupić coś małego i co mało pali. Nie wiem jak w Katowicach ale w Warszawie jest bardzo dużo pracy ale nie oszukujmy się to nie są duże zarobki