Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: Denerwuje mnie ta ignorancja, jak nagle poczujesz się że masz inną płeć to będzie choroba psychiczna. Osoby trans od dziecka czują że urodziły się w niewłaściwym ciele, nie wymyślają sobie tego bo to modne, są zdiagnozowane przez psychiatrów, psychologów i nie są to wymysły. Jesteś na poziomie intelektualnym PiSu, zacofany beton. Ograniczony jesteś umysłowo
@Zarzutkkake: Potwierdzasz właśnie że jestes zacofany z tym bezstresowym wychowaniem. Gejostowo też wybijesz pasem? Nie jestem lewakiem ale boli mnie że są takie ciemne parówy które tego nie pojmują bo mają ograniczone umysły
  • 0
@Disscord93 do gejów i lesbijek nie mam nic, ale jak ktoś wymyśla sobie nowe płcie albo twierdzi, że mając penisa czuje sie kobietą, nosi damskie ciuchy i zapodaje anala no to taka osoba nie jest normalną.
@Zarzutkkake: Znałem dziewczynę trans, leczy się hormonami i przeszła operację zmiany płci. To są super silne osoby, szanuje wytrwałości w dążeniu do celu żeby czuć się w końcu sobą a takie ciemne kasztany jak ty niech zachowają swoje zacofane uwagi dla siebie i nie komentują.
@Zarzutkkake: Współcześnie do określenia płci człowieka stosuje się następujące kryteria:

- płeć chromosomalna (genotypowa) – mężczyźni mają kariotyp 46,XY, a kobiety 46,XX (występują również kariotypy z zaburzoną konfiguracją chromosomów płci).
- płeć gonadalna – obecność gonad (u samców jądra, u samic jajniki).
- płeć wewnętrzna (gonadoforyczna) – obecność pierwotnych dróg gonadalnych (u płci męskiej z przewodów Wolffa wykształcają się nasieniowody, a u płci żeńskiej z przewodów Müllera wytwarzane są jajowody, macica