Wpis z mikrobloga

@PanPeno: Wyłapałem i celowo zaśmieszkowałem ale taka jest prawda o obecnej generacji.

Gierki od EA np It takes two. Unravel, guilty gear, pełno indyków w które warto zagrać za te 3 czy 4 zł za miesiąc.
@josedra52: xDDDDDDDDDDDDDDD

Gamepass

Jak tam idzie calkowite kanibalizowanie sprzedazy gier poza gamepassem na xboxie?

cena

nikt nie kupuje to i cena musi byc odpowiednio promocyjna. Zwlaszcza teraz, jak sprzedaz xboxa rosznie 15% R/R, a PS5 315% R/R

nie zakłamująca rzeczywistości społeczność fanów

A moze przypomniec ci tez jak jechaliscie po PS5 ze ma 2TFLOPsy mniej, wiec gry beda wygladaly jak gowno? Jak tam cena dodatkowego dysku, ktory kosztuje dwa razy wiecej
ale taka jest prawda o obecnej generacji.


@josedra52: I dlatego Xbox sprzedaje się dużo lepiej od PS... a nie czekaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oto właściwe porównanie:
Sony: Dobre gry na wyłączność (nie, to że część wychodzi na PC 3 lata po premierze na PS nie znaczy, że Sony nie ma już ekskluziwów), lepszy pad i fajne akcesoria takie jak PSVR2
Xbox: Gamepass ze średnimi grami, pad
, że Sony nie ma już ekskluziwów


@nostalgiwolf: A przepraszam, zapomniałem o świenym Astro Playroom do testowania nowego dualszoka xD

jakieś 3-4zł to kąbinatorstwo a nie cena za usługę.


@MarioMAX: Normalne klucze, żadne triale i można aktywowac jeden po drugim.
W sumie nie wiem czy ludzie serio nie ogarniają o co chodzi, czy tylko jaja sobie robią.

Ale może wytłumaczę o co chodzi, dla tych co nie wiedzą - chodzi o sprzęt PSVR2, który posiada 2 ekrany, na każde oko i każdy ekran posiada rozdzielczość podaną w specyfikacji.

Więc nikt tu nie podaje rozdzielczości "na oko" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Serio nie wiem czy nie łapię ironi niektórych
A przepraszam, zapomniałem o świenym Astro Playroom do testowania nowego dualszoka xD


@josedra52: I o nowym Horizonie pod VR, Final Fantasy 7 Rebirth, Spider Man 2 i paru innych. Teraz pochwal się swoimi exami. Przecież ponoć tyle ich jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)