Wpis z mikrobloga

Siema Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciągle ostatnio w mediach, pokazują sprawy jak "gówniarze" się biją, napastują i znęcają nad sobą. Wiem, że teraz mamy patogale, na instagramie są promowane patusy, oraz "gangsterka" jest w modzie xD niestety tak to wygląda. Z drugiej strony czytałem historię to w latach 90-00 podobno też było dziko, ogólnie bieda, kradzieże na osiedlu, bo ktoś miał drogie buty od wujka z USA.

Jak to w końcu jest jak uważacie:

opcja a) teraz jest dużo więcej patologii, niż kiedyś
opcja b) patologii jest tyle samo co kiedyś, tylko kiedyś nie było telefonów do nagrywania i nie było tego w mediach
opcja c) teraz mimo wszystko jest lepiej, na ulicy zawsze można dostać wpier*ol, ale kiedyś było gorzej, teraz o iphone nikt Cię nie zaczepi

Pozdrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pobicie #patologia #szkola #licbaza #liceum #technikum #warszawa #krakow #lodz #poznan #gdansk ##edukacja
#nauka
#dzieci
#ciekawostki
#polska
#studia
#licbaza
#nauczyciele
#polityka
#pruszkow
Zimny-jak-lod - Siema Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciągle ostatnio w mediach, pokazują sprawy j...

źródło: 16732148387202

Pobierz

Jak to w końcu jest jak uważacie?

  • opcja a 7.2% (6)
  • opcja b 36.1% (30)
  • opcja c 56.6% (47)

Oddanych głosów: 83

  • 6
@Zimny-jak-lod: bardziej opcja A.
oczywiscie byl #!$%@? przypadkowy, dziesiony, radia z rączką, strach o samochód #!$%@? w parkach etc
ale wrazliwosc i wartosci jednak inne. lepsze jakby.
nikt bezbronnego słabszego nie tknał, dla samej bestialskiej bezmyśłnej satysfakcji.
teraz swiat spsiał, stępiła się wrazliwosc młodzieży, kult kasy looku i fejmu zrobił z dzieciarni odmóżdżone bydło.
internet to piekna sprawa, jednak to on jest główną przyczyną postępującej idiokracji.
lata 90 to mój prime
ale wrazliwosc i wartosci jednak inne. lepsze jakby.

nikt bezbronnego słabszego nie tknał, dla samej bestialskiej bezmyśłnej satysfakcji.

teraz swiat spsiał, stępiła się wrazliwosc młodzieży, kult kasy looku i fejmu zrobił z dzieciarni odmóżdżone bydło.


@dos_badass: To się chyba w innej Polsce wychowaliśmy. Nie przemawiają przez Ciebie fakty, tylko nostalgia młodości i "kiedyś to było".
@Zimny-jak-lod: Chodziłem do podstawówki na początku naszego milenium. W tamtych czasach była jazda bez trzymanki, bijatyki były codzienne, kradzieże drobne były wręcz akceptowane, nikt nie patrzył źle na to że starsi chłopcy na osiedlu wręcz haraczowali młodych zabierając im drobne. W moim mieście dochodziły do tego osiedlowe wojny, będąc małolatem z osiedla A nie można było sobie tak po prostu pójść do kolegi na osiedle B bo można było zostać pobitym