Wpis z mikrobloga

Miraski, czy jest jakiś chętny na wymianę #ksiazki ? Mam do oddania pierwszy tom Pana Lodowego Ogrodu w twardej okładce. Książka jest nowa, nieczytana - miałem już egzemplarz w miękkiej okładce i ta nowa leży i się kurzy. Bardzo chętnie bym ja wymienił za coś czego jeszcze nie czytałem. Interesuje mnie coś z tematyki sci-fi lub postapo. #wymiana #katowice
  • 7
@Kumpel19: o widzisz, jednak ktoś kto się zna to skarb ;) słyszałem chyba o tym ale myślałem ze to polega tylko na tym, ze możesz sobie zabrać książkę bez oddawania innej, tak samo potem musisz ja zwrócić
@Pitol_ W BŚ mi się wydaje że pisało wybierz i odłuż swoją w zamian. Tak to polecam Ciniba można z dość dużych zbiorów akademickich wejść nie mając konta, wybrać z półki książke i poczytać na miejscu.. noi załuż sobie konto w mbp katowice.. tych filii jest sporo. ja zapisałem się do większości i rezerwuje w domu i przychodzę tylko po odbiór do domu.
@Kumpel19: podpytalem się w BŚ - odpisali mi, ze nie trzeba dać książki w zamian żeby odebrać inna. Nikt tego nie kontroluje, wiec ciekawe czy są cwaniaki które wybierają co lepsze kaski i potem wystawiają na aukcje xD
@Pitol_ w ciniba było tak i bywały różne.. głównie starsze pozycje... naukowe, niszowe, grubsze, ciększe... o logice, filozofii i galaktykę gutenberga - mcluhana pozyskałem sobie kiedyś.. niby starsze publikacje ale jednak teorie i definicje jak i treści aktualne.. raz się można karnąć zobaczyć.. przy okazji zapisz się do BŚ. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)