Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy specjalistów z tagu #zegarki i #zegarkiboners Potrzebuję zegarka do garnituru na wesele. Zależy mi na dosyć minimalistycznym designie, fajnie jakby byl na brązowym pasku oraz żeby kosztował 200zł max (no może 300, ale musi mi urwać d.upę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poniżej wrzucam moje typy (Lars Larsen najmniej pasuje do mojego opisu, ale ma szafirowe szkiełko w spoko cenie) Który z nich byście wybrali? A może znacie jeszcze inne zegarki, które by pasowały do mojego opisu?
#pytaniedoeksperta #pytanie
PanPomidorek - Mirki, potrzebuję pomocy specjalistów z tagu #zegarki i #zegarkiboners...

źródło: sikory

Pobierz
  • 6
@PanPomidorek: znalazłeś sam najrozsądniejsze opcje w tej cenie, czyli Casio i Timex. Możesz jeszcze rzucić okiem na ofertę Lorusa, może coś mieć w tej cenie. Bebechy raczej będą podobne, tzn. tanie mechanizmy kwarcowe, ale nie będzie to chińskie gówno z Aliexpress, więc długo posłuży. Czego byś nie wybrał z Casio, Lorusa czy Timexa będziesz zadowolony, ja moje plastikowe casio za 80 PLN kupione jako zegarek do noszenia w ryzykownych pracach tzn