Wpis z mikrobloga

Mireczki, może mi ktoś podpowie? Można dzwonić w sprawie ogłoszenia, wystawionego na olx w niedzielę? Czyy to jednak niewypada?
Bo dzwoniłem przed chwilą tj. Po 17 popołudniu, do gościa w sprawie fury, i facet mi powiedział, że owszem ogłoszenie aktualne, ale jest niedziela i on gadać nie będzie.
Jutro Pan zadzwoni, jest niedziela i się rozłączył.

Trochę złapałem wtf. i teraz mam rozkmine czy oby to ze mną coś może nie jest nie tak. Może jestem chamem, i dopiero dzisiaj to odkryłem.
Ja do tej pory w niedzielę normalnie rozmawialem gdy coś sprzedawałem. Jest jeszcze trzecia opcja. Dodzwoniłem się do jakiegoś księdza.
A wy Mireczki, jak? Odbieracie telefony, czy też opierdzielacie ludzi że wam zawracają dupe? . Xd #olx #ogloszenia
  • 4
i teraz mam rozkmine czy oby to ze mną coś może nie jest nie tak.


@patryk747: Tak.

Internet wprawdzie działa 24/24, 7/7, ale przyjęła się taka tradycja, że niedziela to dzień odpoczynku.
Nie ma zakazu dzwonienia, ale można nie załatwić swojej sprawy...

Jest jeszcze takie śmieszne, co to spora część Wykopków regularnie wykpiwa - SV.
I on mówi, że od 20 do 8 nie dzwonisz w interesach*, a niedziele nie dzwonisz
wg mnie zjebek bo jak chce sprzedac to i niedziele sie poswieci na chwile rozmowy, jakby byl grzeczny to dzis niedziela ale zapraszam jutro do rozmowy od 9 godziny dobrze? Dziekuje, dziekuje do uslyszenia. A tak... cham. Jak ci zalezy to dzwon jutro a jak nie to olej go moczem.
@marsjanin2012 olewam chłopa. Szukam dalej. Może tak miało być, w sumie to mam do niego 200 km. Ogłoszenie wisi od miesiąca, więc chyba nie tylko mnie lekko zdziwił swoim zachowaniem. Jak ma takie podejście to mu trochę się zejdzie że sprzedażą. 25k według mnie piechota nie chodzi, ale jak widać dla niektórych niedziela ważniejsza.