Wpis z mikrobloga

@Arno1d: Województwo?

Miałem brać taką za 12500, salon PL, ale finalnie kupiłem CBF 600. Też salon PL. Fajny sprzęt, ale wiem jedno, bez owiewki kiedyś kupię moto tylko do wieczornych lotów po mieście. Nawet z owiewkami i większą szybą, wiatr potrafi dać w #!$%@?ę...

LwG.
@Zielony34: glupoty albo masz 70 lat po prostu.
Ja na cb900f całą Polskę objechałem, co roku trip ze znajomymi 2-3k w tydzień robimy km.
W tym roku do Estonii jedziemy.
Jakoś bez owiewki da się żyć (i jej nie chce bo wygląda z nią beznadziejnie, nie po to nakeda mam).
Polecam dobry kask, na nexx sx100 miałem "ciężką głowę".
w scorpion r1 air carbon bez względu na prędkość głowy nie urywa
glupoty albo masz 70 lat po prostu.

Ja na cb900f całą Polskę objechałem, co roku trip ze znajomymi 2-3k w tydzień robimy km.

W tym roku do Estonii jedziemy.

Jakoś bez owiewki da się żyć (i jej nie chce bo wygląda z nią beznadziejnie, nie po to nakeda mam).


@Ulvarin: Co, kto lubi. Faktem pozostaje, że podczas ulewnego deszczu, nogi ocalały w całkiem dużym stopniu, a przednia szyba ochrania mocno tors
@Zielony34: jak śmigam codziennie do pracy czy to słończe czy to deszcz w sezonie (aby było +5-8) albo weekendoe tripy ~100-200km i raz na jakiś czas większa wyprawa 1-4k to nie będę krążownika kupować jakiegoś :P.
Choć jak piszesz o tych problemach wyżej to najlepszym rozwiązaniem był by mocny skuter dla Ciebie, ja bym sie nie obraziłza drugą maszyne skuter jak czasem trzeba w gajerze gdzies podjechac wpracy :).
Co do
@Ulvarin: Z obowiązku to nie, ale czasem potrzebuję śmignąć szybciej i wiatr wtedy czuć. Przydaje się wyższa szyba i owiewki i z tego na pewno nie zrezygnuję. Nakedy w ogóle mi się nie podobają poza dwoma - trzema wyjątkami. Nigdy w taki tym motocykla nie celowałem.

Nie chodzi też o pakowanie się w krążownik, ale również o wygodę. Dla mnie priorytetem była prosta pozycja za kierownicą ze względu na pracę fizyczną
@Ulvarin: Planuje drugi motocykl do latania właśnie, jak pisałem, ciepłymi wieczorami po mieście i okolicach. Tutaj sobie mogę troszkę pofolgować, bo nie nabawię się zbytnich problemów jak zrobię na nim 100-200-300km miesięcznie. Póki co, wpadła mi w oko Kawka ZZR 600, ale nie wykluczam też Yamaszki XJ 600N 1998-> w czerwonym kolorze z chromami.
glupoty albo masz 70 lat po prostu.

Ja na cb900f całą Polskę objechałem, co roku trip ze znajomymi 2-3k w tydzień robimy km.


@Ulvarin: głupoty gadasz, albo masz 80 lat po prostu
ja rowerem całą Polskę objechałem, co roku trip ze znajomymi 2-3k na miesiąc robimy km
po co ci motor do takich podróży ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ