Wpis z mikrobloga

@printf: No właśnie się chwalisz brakiem czytania ze zrozumieniem i jeszcze w to brniesz. Gdbym stosowałby twoją retorykę i chywty erystyczne to bym powiedział, ze "saszka" nie rozumiesz niuansów językowych.
Prawy Sektor moze nawiązuje symboliką do UPA(choć to bardziej skomplikowane) ale sam w sobie nie ma na koncie ludobójstwa- no chyba, że o czymś nie wiem.
Powiedz mi jakie ludobójstwo ma na koncie Prawy Sektor albo skończ pierniczyć i przeproś:)
To jeszcze raz powolutku bo może polski to twój drugi język ( ͡º ͜ʖ͡º)

sformułowanie cytuje
"Każdy kraj prawie ma prawy sektor skrajnie nacjonalistyczny"

Odnosi się do tego ze w każdym kraju są skrajnie nacjonalistyczne prawicowe organizacje. Idąc twoją logiką a w zasadzie to jej brakiem to w Polsce musiałby istnieć prawy sektor jako organizacja aby zdanie było semantycznie poprawne. Chcesz błysnąć ale coś ci nie pykło.
@printf: Ja #!$%@?ę.
-prawie każdy kraj ma organizacje skrajnie nacjonalistyczne takie jak prawy sektor
-Ale nie każda ma ludobójstwo na koncie
-jakie ludobójstwo?
-Wołyń i Małoposlka
-Ale prawy sektor a nie samo UPA, prawy sektor to ruch polityczny powstay w 2014 xddd

@Samuraj_ze_Spychowa widzę, że czerpiecie dalej z tych samych wzorców
Pobierz ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @printf: Ja #!$%@?ę. 
-prawie każdy kraj ma organiz...
źródło: images
@printf: No na bank ty masz ma racje. Koleś jasno doprecyzował o co mu chodzi a ty tu wmawiasz wszystkim, że chodziło mu o UPA i Wołyń z nadzieją, ze nikt nie zajrzy do wątku. Weź to usuń i przeproś wykopków za wprowadzanie w błąd.
Pobierz ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl - @printf: No na bank ty masz ma racje. Koleś jasno d...
źródło: Screenshot 2023-03-12 at 17-45-09 Ukraińcy żegnają swojego bohatera Da Vinci . Oczywiście są też flagi ... (@Grooveer)