Wpis z mikrobloga

@arais_siara: też odnoszę takie wrażenie. Jak wcześniej to sobie przeglądałem tag i ignorowałem takich dzbanów tak teraz mnie to po prostu irytuje. Zrobiono z tagu jeden wielki zakład zamknięty gdzie zamiast informacji popartych źródłami są wrzuty randomów bez weryfikacji i albo lizanie się po pianolkach albo wyzywanie od onucy. Nie dziwie się aryo uciekł z tego bagna
@printf: no dobrze, w pierwszym przypadku jest mowa o wołyniu, a w drugim? Możesz dać link do tego drugiego wpisu?

Chcę tylko wykluczyć że drugi wpis był na przykład o ludobójstwie w kongu albo nie dotyczył jakiejś ruskiej zbrodni.
@arais_siara: zapewne tak jest. Ale że mam tutaj jeden wpis na tacy a drugi nie to chce się upewnić. Oczywiście mógłbym przeczytać wszystkie komentarze wspomnianego użytkownika ale op już je zna i dużo szybciej może mi je wskazać.
@printf: czyli ktoś pisze że nie każdy kraj ma na swoim sumieniu ludobójstwo, on zapytał o jakie konkretnie ludobójstwo chodzi i dostał odpowiedź. Nigdzie nie negował samej zbrodni wołyńskiej ani nic. Ktoś napisał niekonkretnie, on zapytał o konkret. Mógłby się kłócić że Ukrainy wtedy nie było więc to UPA ma ludobójstwo na swoim sumieniu ale to są pierdoły które są nieważne. Za to widać z nich że to pytanie o konkret
@Aquamen: obiecuję Ci przejść do tego tematu jak skończymy jeden. Póki co op twierdzi coś co wydaje mi się manipulacją i chcę to ustalić. Być może ja się mylę i wtedy go przeproszę za swoje domysły i poprę jego stanowisko ale najpierw skupmy się na faktach z jednego tematu, ok?
@printf: Myślisz, ze ruskie boty spamujące moderację która pod wpływem tysięcy zgłoszeń zaczęła wycinać Aryo nie miały na to wpływu? Flood onuc sprawił, że nikomu nie chce się dodawać nic co wymaga więcej niż 30 sekund "pracy" bo zaraz wszystko utonie w spamerskim gównie.

A teraz powiedz mi za jakie ludobójstwo odpowiada Prawy Sektor, bo albo manipulujesz albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
@aarahon: Okej skupmy się na faktach

Bayzed to troll który wykorzystuje sytuację zaistniałą na Ukrainie do trollingu w imię dobrych intencji. Wielokrotnie wyśmiewał rzeź wołyńską przekręcając upowskie przysłowia jak "pamiętaj Lasze, że wykop jest nasze", piętnując jednocześnie osoby które rzadają pamięci ofiar Wołynia, nazywając onucami i rosyjskimi agentami.

Jednocześnie nie wie nic o relacjach polsko ukraińskich na temat Wołynia bo mieszka na wyspach. Ot Błazenman
@Aquamen: fakty są takie że jednego tematu nie zakończyłem więc nie chcę wchodzić w kolejny. Ale...

piętnując jednocześnie osoby które rzadają pamięci ofiar Wołynia, piętnując je nazywając onucami i rosyjskimi agentami.


@Aquamen: Pokaż mi jeden taki przykład działania tego osobnika przed 2022 rokiem. Bo potem byli też tacy którzy wykorzystywali rzeź wołyńską do szerzenia swojej antyukraińskiej propagandy więc jeśli ten osobnik jest odpowiedzią na rzeczywistych agentów ruskiej propagandy to sam
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Wypominasz mi ze nie potrafię czytać ale to chyba ciebie przerosło ze jak ktoś pisze iż każdy kraj ma prawy sektor skrajnie nacjonalistyczny nie chodzi o organizacje a o cześć sceny politycznej. Sektory są też na trybunach w sejmie ( ͡º ͜ʖ͡º).

Wiec jak ktoś pisze ze każdy kraj ma skrajnych nacjonalistów prawicowych

następnie kolejny odpisuje

Nie każdy taki kraj ma na swoim koncie ludobójstwo