Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak w okolicy 2010 roku można było spotkać w Rzeszowie Lamborghini Murcielago w czarnym macie? Ono zmieniało kolory, później zostało oklejone białą folią na jakiś czas. Ostatecznie chyba zostało rozbite we Wrocławiu. Niektórzy wtedy w komentarzach pod filmikami na YT z tym Lambo wymieniali prezesa Asseco, inni jakiegoś pana Grzegorza ze Słociny jako właściciela. Tutaj przykładowy film https://www.youtube.com/watch?v=SFe-ihF-aHY. Ktoś wie do kogo ono rzeczywiście należało, co się stało z tym gościem i czy dzisiaj też śmiga jakimiś fajnymi furkami? W tamtych czasach to pan Leszek z Głogowa (ten od lwa Simby) miał dość sporą kolekcję takich egzotycznych samochodów, ale też jakoś słuch po nim zaginął. Nie widziałem żadnego z tych jego samochodów już od dawna.

#rzeszow #lamborghini
  • 16
@math3: @dmde: znalazłem wątek na forum gazeta.pl i sporo osób też wymienia tego gościa co wy. Ta firma to chyba zmieniała już kilka razy nazwę, typowy kołchoz za najniższą krajową. Wiadomo czy dzisiaj śmiga też czymś fajnym? Pytam, bo kiedyś jak dojeżdżałem codziennie do Rzeszowa to S19 śmigała cała familia na kilka samochodów do jednej z firm, która jest tam gdzieś gdzie ten Kwarcsystem. Można było spotkać ich w BMW
@VirtualSlimShady: nie wiem, dawno go nie widziałem. Miał jeszcze bentleya continentala. Ma firme ze wspolnikiem na rogoznicy - plastsystem. Robia wiaderka pod m.in grainplast i sniezke. Z presesem greinplastu to kuzyni;)
@VirtualSlimShady
ach ta nowa aplikacja wykopu. Nie widać powiadomień jak ktoś odpisze ( ͡° ʖ̯ ͡°)

ogólnie to pisałem to na podstawie własnych obsrwacji, będąc tam w Glogowie widok dosyć drogich samochodów od razu rzuca sie w oczy.

@Mamoniowa tak ten bentley z rejestracją ,,debil,, to jego. Był w tamtym roku program ,,alarm,, o nim. Było coś że oszukał ludzi na zakupie mieszkań i właśnie tam wsiadał do