Wpis z mikrobloga

Co wy z tym odgrzewanym kotletem Loreen? Robi to jakieś wrażenie, ale ogólnie nic zaskakującego jeśli zna się występ z 2012 roku. Ma się wrażenie, że trochę to pretensjonalne i na siłę, nie ma tej lekkości co w 2012. Sama piosenka dużo gorsza i bardziej sztampowa niż Euphoria. Za to Portugalia po raz kolejny w ścisłej czołówce mojej topki, uwielbiam takie klimaty. #eurowizja
  • 25
@cinu4: Tylko dowodzi tego na jakim poziomie jest Loreen albo jak mizerna jest konkurencja. Myślę ze co roku by jej się nie udało wygrywać. Wygrała w 2012 - 11 lat to kupa czasu, z perspektywy eurowizji. na rynek weszło nowe pokolenie, które jej może nie znać z eurowizji. No cóż nie ma co się obrażać na rzeczywistość.
Tylko dowodzi tego na jakim poziomie jest Loreen albo jak mizerna jest konkurencja.


@PlanetHell: otóż nie. Po prostu jej styl pozwala na tworzenie efektownych choreografii na scenie, to raz. Dwa, jest popularna. Trzy, jest ze Szwecji. Ona po prostu idealnie wpasowuje się w ten konkurs, co nie znaczy, że jest to muzyka z najwyższej półki.

A Portugalia zrobi wrażenie na więcej niż 5% odbiorców, jestem tego pewny.
@cinu4: tattoo jest lepsze niz euphoria, to jest najlepsza piosenka eurowizyjna tego wieku, tam sa emocje, widowisko, napiecie, chwytliwa melodia, wicagajaca jak anrkotyk, beat drop, dramaturgia, lauren nie ma sobie rownych
@SweetieX: no nie da się ukryć że jest to dobre. Ale zachwyty nad tym są mocno przesadzone. Zastawiając występ Loreen np. z Blancą Palomą z Hiszpanii mam wrażenie, że Blanca jest bardziej autentyczna.
@cinu4: możemy dyskutować dalej np. Portugalia 2017 nie spełnia kryteriów które podałeś a wygrała; Zasady Eurowizji są jasne każdy ma 3 min żeby zaistnieć. Jedne kraje robią to na odwal się drugie przykładają wagę do każdej sekundy. Wygrywa ta piosenka która zdobędzie większą popularność. Proste. Każdy ma gusta i guścika i w eurowizji znajduje coś dla siebie. Portugalia 2023 nie robi na mnie wrażenia. Tak działa ten świat.
Każdy w muzyce
@IdillaMZ: czyli standard polecieć grubo i potem coś w stylu nie powiem, domyśl się itp. Jak chcesz dyskutować to na argumenty. Byłem ciekawy tego co powiesz, szkoda. Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym narzucaniem? Ludzie głosują, też ją wybrali.
@PlanetHell: Problem z częścią ludzi zawodowo zajmujących się muzyką jest taki, że oni są zmęczeni muzyką jako taką. Szukają nowych doznań, które jakkolwiek ich zaskoczą, rozmijając się tym samym z oczekiwaniami zwykłych sluchaczy takich jak ja.
@IdillaMZ: ej gościu ale to ty dzwonisz i masz tajemnicze pretensje. Komentujesz jeszcze pod jakąś dyskusją włączając się w nią. Mówisz A to powiedz B.
Najpierw mówisz że to pseudomuzyka a potem mówisz że jesteś zwykłym słuchaczem. No, czyli jeżeli jesteś zwykłym słuchaczem to kwalifikujesz się do odbiorcy masowego do którego skierowane są piosenki czysto popowe. Na Eurowizji podobnież artyści celują w słuchacza zwykłego, ale muszą się czymś wybić spośród innych
Co wy z tym odgrzewanym kotletem Loreen? Robi to jakieś wrażenie, ale ogólnie nic zaskakującego jeśli zna się występ z 2012 roku.


@cinu4: oj tak, ta piosenka jest mdła, nudna, jęczy i wyje do porzygu, euforia miała chociaż w sobie jakieś życie, nie ogarniam tej podniety szwecją kompletnie.

tattoo jest lepsze niz euphoria, to jest najlepsza piosenka eurowizyjna tego wieku, tam sa emocje, widowisko, napiecie, chwytliwa melodia, wicagajaca jak anrkotyk, beat