Wpis z mikrobloga

Teraz normictwo pobiło jakiegoś gościa w Pruszkowie.
A z tydzień temu inne normiki nie pobiły jeszcze kogoś na śmierć gdzieś indziej bo coś było ale już nie pamiętam?

Strach wychodzić z domu gdy dookoła wszędzie normiki, kiedy moderacja tego portalu zbanuje tych zwyrodnialców i ideologię normie?

#przegryw #bekazpodludzi #normictwo #niebieskiepaski #rozowepaski #wykop #szkola #pruszkow
  • 20
@olaf_wolominski od wtedy, od kiedy wasza działalność skupia się na nienawidzeniu wszystkich dookoła i mizoginii. Przegryw to dzisiaj banda socjopatów i patusow (zobacz też popularne tagi na których się udzielają), a sam kiedyś się udzielałem tam.

chłopie, przecież jak was się czyta, to przed zbudowaniem obozów koncentracyjnych dla normikow i kobiet powstrzymuje was tylko to, że nie jesteście w stanie tego ogarnąć xD
@aegispolis: Jakby przegrywy były socjopatami to nie byłyby przegrywami bo to typowo normicka cecha. Jedyne kto tu kogoś nienawidzi to ty nas i kobiety. Teraz projektujesz swoje normickie myśli na innych i wydaje ci się że każdy myśli jak ty. Za większość mizoginii odpowiedzialne są normiki - według centrum praw kobiet to wy odpowiadacie za większość gwałtów. To wy zaprzeczacie ich preferencjom seksualnym które jasno komunikują, wmawiając im że polecą na
@aegispolis: hahaha niezłe urojenia. Nikt tutaj w ten sposób z przegrywów nie pisze, a wiem bo czytam. Nazmyślałeś i próbujesz oczernić grupę nad którą łatwo się pastwić przy zezwoleniu i akceptacji innych. Typowy normik, dokładnie takie myślenie jak ci od pobić.
Przegrywy to raczej piszą w drugą stronę - że gdyby prawo nir zabraniało to julki i normiki już sprawiliby im obozy koncentracyjne i komory gazowe. W ten sposób, a nie
@Sebastian_II_Mordeczka: Neuropków pytaj o co im chodziło dokładnie. Jak chce ci sie szukać to z dwa lata temu przy okazji afery z jakimiś prostytutkami z afganistanu, normiki oraz neuropki przekrzykiwały się w pomysłach o obozach dla przegrywów.

Oni w ogóle często o tym myślą, była też przecież afera jak pałowali sobie na discordach do wizji zamykania polaków w obozach.
Nikt tutaj w ten sposób z przegrywów nie pisze

@Ksut_Melodi no jak zamierzasz ordynarnie kłamać, to nie pogadamy. Wejdz sobie w dowolne przegrywowe znalezisko i poczytaj komentarze, a także jak chętnie przegrywy krzywdzą innych, gdy tylko mają taką możliwość. Poważnie twierdzisz, że nie znajdę tam ani jednej takiej osoby?

Jakby przegrywy były socjopatami to nie byłyby przegrywami bo to typowo normicka cecha


@olaf_wolominski co xDDD

Ale w sumie nic dziwnego - gdy
@aegispolis:

no jak zamierzasz ordynarnie kłamać, to nie pogadamy. Wejdz sobie w dowolne przegrywowe znalezisko i poczytaj komentarze, a także jak chętnie przegrywy krzywdzą innych, gdy tylko mają taką możliwość. Poważnie twierdzisz, że nie znajdę tam ani jednej takiej osoby?


Pewnie znajdziesz, w zalewie komentarzy o jechaniu przegrywów na pewno coś wygrzebiesz. Btw światopogląd opierasz na komentarzach na wykopie? Rozumiem.
Ja jednak wole opierać na czymś innym jak np to:

„Fakt:
@aegispolis: to ja w takim razie nie jestem przegrywem skoro to się ma wiązać w prostej linii z byciem jakimś terrorystą, ekstremistą czy czymś w tym rodzaju.
Moim zdaniem to jest jakieś dziwne, celowe zmienianie znaczenia słowa przegryw. Kiedyś oznaczało ono ludzi którym nie wyszło w życiu i tych nad którymi się znęcano w szkole itp. Aktualnie mamy jakieś przedefiniowanie na ,,zgorzkniałego radykalnego terrorystę, który nie zabija tylko dlatego, że jest
@aegispolis: Podaj kilka tych przykładów, kiedy przegrywy krzywdzą innych, gdy tylko mają taką możliwość. Przez całe moje życie nie przypominam sobie, abym widział, jak jakiś przegryw gnębi i znęca się nad kimś. W drugą stronę tych sytuacji było sporo.
@konewkon a zobacz sobie ile masowych strzelanin już te przegrywy w ostatnich latach zrobiły, a potem porównaj jak często to jest zdrowy człowiek jak to nazywasz "normik".

No i zobacz na ten tag, przecież tu się mizoginia wylewa z każdego posta, jak i życzenie innym, normikom jak najgorzej. No i wreszcie poznałem trochę już takich ludzi - straszne toksyki za każdym razem.

poza tym - ci co cię dzisiaj gnębią też całkiem
@konewkon a zobacz sobie ile masowych strzelanin już te przegrywy w ostatnich latach zrobiły, a potem porównaj jak często to jest zdrowy człowiek jak to nazywasz "normik".


@aegispolis Zajebisty argument, od razu skojarzył mi się z pic rel, tylko zamień se podpisy pod słupkami na "przemoc stosowana na przegrywach" i "przemoc stosowana przez przegrywów".
Tysiące ludzi rocznie są mordowane w samych USA, ale pojedyncze przypadki według ciebie rzutują na całą grupę społeczną.
Jerry664 - >@konewkon a zobacz sobie ile masowych strzelanin już te przegrywy w ostat...

źródło: 311603_dla-czego-jestes-taki

Pobierz
@aegispolis:
Zdecydowaną większość zabójstw na świecie popełniają, ci zdrowi według Ciebie normicy, masowe strzelaniny też się tam znajdom. Niestety masz rację, że przegrywy po latach gnojenia i niszczenia ich przez normików, pękają i popełniają zbrodnie. Ale pisanie, że przegrywy chętnie krzywdzą innych, gdy tylko mają taką możliwość, jest bardzo dużą przesadą. Każdy z tagowiczów ma zapewne nóż albo młotek, którym mógłby wyrządzić wiele zła, ale tego nie robią, bo to zwykle
@Jerry664: No dobra, ale jak dajesz ten argument ze statystykami, to gdzie masz tych sprawców strzelanin spośród tych "normików"? Wymienisz jakieś? Bo sam właśnie użyłeś argumentu przeciw swojej tezie, wiesz?

Zdecydowaną większość zabójstw na świecie popełniają, ci zdrowi według Ciebie normicy


@konewkon: [potrzebne źródło]

iestety masz rację, że przegrywy po latach gnojenia i niszczenia ich przez normików, pękają i popełniają zbrodnie.


No a jak się potem patrzy w ich manifesty,
@aegispolis:
Patrzę tylko na wikipedie, bo nie mam czasu przeglądać dziesiątki artykułów. Według listy z https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mass_shootings_in_the_United_States w 2023 roku było 5 masowych strzelanin. Tylko w przypadku jednej z nich można jasno powiedzieć, że sprawca był przegrywem. Problemem jest, że jeśli ktoś był przegrywem, to o tym usłyszysz, ale nikt Ci nie wskaże, że winny czegoś był normik. To zbrodnia przegrywa jest odstępstwem od normy, czyli zbrodni normika. Ty myślisz, że kto
@aegispolis Jeśli uznamy za "normika" kogoś, kto nie jest #przegryw, to można wymienić każdą strzelaninę (nic nie pisałem o masowych) lub zabójstwo nie będące dziełem "przegrywa". W USA i Kanadzie (kraje, gdzie miały miejsce najbardziej znane i głośne ataki inceli) rocznie mordowane jest ponad dwadzieścia tysięcy ludzi (to też zależy od roku) - jaka część z nich to dzieło przegrywów? Inb4 patusy - jedno nie znosi drugiego, można być patusem-przegrywem, patusem-normikiem,