Wpis z mikrobloga

@Aguirre_gniew_brzozy: nie ma i nie będzie. Wszystko nowsze od części pierwszych partii (po numerze seryjnym wg. Ismyswitchpatched) wymaga instalacji nieprodukowanego(?) już modchipa.

@Griffith sama przeróbka nie oznacza od razu piractwa, ale wszyscy wiemy po co większość to robi. Przy następcy nvidia już ogarnie i nawet modchip nie pomoże bo nie będzie w stanie wsadzić dziurawego bootloadera. W sumie chyba właśnie za to że byl tam kod Nintedo udało ich się szybko
@Griffith: nie wybielam się, wprost mogę powiedzieć że piraciłem
ale nie można zrównać piractwa i kradzieży. przez skuteczną akcję marketingową dużo ludzi chętnie mówi że piractwo to kradzież
NIE- piractwo to piractwo, a kradzież to kradzież.
zatem możesz mieć swoje uprzedzenia do piractwa, ale nie nazywaj go kradzieżą
@Aguirre_gniew_brzozy: Ja mam przerobione V1 którego i tak nigdy nie połączyłem z siecią ani nie włożyłem oryginalnego kartridża. Homebrew, mody w tym graficzne, paczki tekstur w lepszej rozdzielczości, podkręcanie czyli granie za darmo w lepszej jakości w gry na Switcha. Jak nie grasz w multi to praktycznie brak wad. Ja przerabiam każdą konsolę jaką posiadam, interesuje się tym tematem, lubię nieoryginalny soft i poczucie "pełnej kontroli" nad sprzętem oraz brak skutków
@Aguirre_gniew_brzozy: O, i jeszcze sobie pliki video na nim odtwarzam bo jest jakiś player na mpv bazowany chyba. Pendrive do środka docka i cyk bez żadnego przepinania odtwarzam sobie na TV. Wygodnie mieć przeróbki.