Wpis z mikrobloga

Wczorajszy dzień na Glovo był poje... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zacząłem od 10 rano, żeby zawieźć klientowi 8 piw i 2 monsterki, w zamian dostałem 36 zł napiwku, bo gość nie chciał reszty. Ogólnie wczoraj klienci nie skąpili i łącznie wpadło około 50zł napiwku do ręki, więc paliwo się pokryło.
Zapraszam do podsumowania zarobków, dziś kończymy okres rozliczeniowy i w przyszłym tygodniu dostaję przelew z wynagrodzeniem, wszystko będzie w arkuszu.
->GLOVO ZAROBKI<-

Dzisiaj też śmigam z waszym żarciem, trzymajcie się w tej polszy!

#rzultykurier #glovo #pracadodatkowa #kurier
JonkeJ - Wczorajszy dzień na Glovo był poje... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zacząłem od 10 rano, żeby ...

źródło: Screenshot_20230312-090631-932

Pobierz
  • 24
@cichy-spokojny-grzeczny: To zależy czy pracujesz tylko w Glovo - wtedy trzeba odprowadzać ZUS i podatki w całości
Czy tak jak ja pracujesz na etacie i jeździsz dodatkowo w Glovo- wtedy ZUSu nie płacisz 2 razy, zostają tylko składki na umowie zlecenie.
Może nie 8k, bo dolicz paliwo, weź pod uwagę czas ile przeznaczasz na Glovo, ale okolice 5-6k miesięcznie są realne na czysto. Znam kurierów którzy oczywiscie zarabiają więcej, to zależy
@JonkeJ: Czyli w sumie okolice średniej krajowej wyrobisz jak się zaprzesz. To po co chodzić do kołchozu? Z drugiej strony z Uberem też było kolorowo na początku bo dopłacali do kilometra, a teraz to w sumie robota za cienki hajs dla imigrantów ze wschodu, którym chce się jeździć noce i dnie. Ciekawe ile to jeszcze potrwa z wożeniem jedzenia i zakupów.