Wpis z mikrobloga

@faantasy: opcji jest wiele są jeszcze opcje związane z bezwzględną atencyjnością czy na siłę wybielanie swoich zachowań aby zyskać w oczach "widzek" które widzą w nim fantastycznego człowieka, ale zaczynają wątplić.
Z mojej perspektywy zamieszczanie USG sugerujące ewentualne stracenie ciąży przez dziewczynę nie jest odpowiednią formą komunikacji Q&A - "są historie których zdradzać nie lubię" ale zamieszczam USG - sorry - nie jest to spójne i pachnie atencyjnością i wybielaniem siebie.
@kipman1: a może dlatego że ,,stracił'' siostrę i być może też ,,dziecko'' jest taki zakręcony,
chwilami wręcz jego reakcje są ,,dzikie'' nie przewidywalne ,może był ,,łobuzem'' w swoim życiu ale nie toksycznym ,,łobuzem''
myślę tez że on nie ,,szuka atencji''tylko się broni przed ocenianiem go za jego dziwne reakcje ,zachowania,nie może też czy nie chce się ,,otworzyć'' na wizji
bo z tego jak go oglądam widać że momentami zdaje sobie sprawę
@crazy_frog: Mnie wkurzają takie zagrywki, takie insynuacje, wiem ale nie powiem. To granie na emocjach by usprawiedliwić swoje obecne błędy podobnie jak wyciągnięcie historii siostry gdy puściły mu newry po pijaku.
Mam też dziwne wrażenie że to pytanie Q&A mógł zadać sobie sam biorąc pod uwagę jak Marcin konstruuje swoje wypowiedzi w programie.
@Amikamamy: to jest sfera gdybania - na dzień dzisiejszy masz multum niedomówień i półprawd - fakt jest jednak taki ze w programie pokazuje się ze złej strony delikatnie mówiąc. Może to kwestia doświadczeń życiowych, może też dlatego że mam swoje lata, a może dlatego że trochę siędzę zawodowo w social mediach gdzie większość kłamie - mam uczulenie na takich ludzi, często mam do czynienia z tego typu ludźmi i lampka mi
,,ze w programie pokazuje się ze złej strony delikatnie mówiąc'' tu w pełni się z Tobą zgadzam,
nie jestem też pewna tego co myślę,po prostu gdzieś tam dzwoneczek mi się włączył że to jego dziwne zmienne zachowanie od misiaczka do bydlaczka są czymś spowodowane -może leki nie zadziałąły czy zapomniał i natłok myśli czaszkę mu rozsadza ,albo leki i alko powodują że włącza się mu agresor ?
bo jakby nie patrzeć on