Wpis z mikrobloga

@jozinzbazin_bozy: pogrobno, polwysep a potem zamek to startowe regiony i przejscie ich bez zadnego farmienia to "prawidlowy" poziom trudnosci zaprojektowany przez tworcow, czerwona kraina na wschodzie od pogrobna to np przyklad gdzie na serio postac jest zbyt slaba na tym etapie gry

Walka ma byc wymagajaca, trzeba za wszelka cene unikac obrazen, blokowac i nie isc "na pale" z wymiana ciosow. Jesli myslisz ze potrzebujsz farmic bo oczekujesz walki jak z
@3mortis: nie wiem czy mogę zadać ci pytanie na które nie znasz odp hahaha a tak z innej beczki powiedz mi gdzie mogę znaleść aktualne najlepsze buildy pod wszystkie klasy gram teraz wolczega i samurajem i chce jednak rozdawać punkty z głowa
i chce jednak rozdawać punkty z głowa

Mozna kilkanascie razy zresetowac statystyki wiec to nie az taka tragedia, dodatkowo wpakowanie pkt w pkt zycia, udzwig, stamine i sile jak grasz klasycznym rycerzem na pewno sie nie zmarnuje. Polecil bym kilkanascie w wiare zeby uzywac podstawowych cudow do leczenia, zwlaszcza leczenia z trucizn itp i paru wzmocnien i masz takiego podstawowe wojownika/paladyna. Oczywiscie jak zaczniesz pakowac we wszystko to moze faktycznie zepsujesz i
@jozinzbazin_bozy: chcesz to mogę Ci dać trochę run za darmo bo mam tego pełno a nie leveluje więcej bo później ciężko znaleźć kogoś z takim lvl. Mogę też dać jakieś przedmioty na początek tak żeby Ci nie popsuć gry