Wpis z mikrobloga

@mustafas00: Obraz z PC streamowany na Questa 2 ma gorszy obraz z powodu kompresji danych, który jest spowodowany ograniczeniami związanymi z przesyłem danych przez ten kabel USB. W przypadku PS5, obraz jest wyświetlany bezpośrednio na ekranie headseta vr i działa jeszcze Eye tracking, który ulepsza grafikę.
Trzeba czekać na jakieś porównania, żeby dokładnie stwierdzić jakie są różnica.
@mustafas00: A to Ci niespodzianka. Gogle za 6.5 k zł mają lepszy obraz niż te za 3k zł. Do tego komp za 8 k zł vs Ps5 za 2.220 zł. Widziałem test jak zrobili porównanie sprzętu w tej samej cenie, czyli PS5+PSVR2 ~= 5300 zł vs Quest 2 + PC ~= 5300 zł. No to wiadomo jaki był wynik.
@mustafas00: Miałem PSVR, Q2 i obecnie mam PSVR2. O PSVR nie ma co pisać, bo sprzęt był "stary" w momencie premiery. Quest ma większy sweetspot, generalnie wrażenie ciut ostrzejszego obrazu, ciemniejszy obraz, słabą czerń, podobny efekt screen door, mniejszy efekt MURA (bo LCD, a nie OLED). PSVR2 ma za to hdr, sporo jaśniejszy obraz, śledzenie wzroku, haptykę, dużo głębszą czerń, efekt MURA, mniejszy sweetspot, efekt god rays (wina soczewek Fresnela) jest
@mustafas00:
1. Zapytaj o to czy quest 2 jest lepszy niż psvr2
2. Gość który używa mówi, że tak nie jest
3. Powiedz, że masz dowody że quest pro jest lepszy niż PSVR2
4. Gość mówi, że to naturalne skoro są ponad 2x droższe
5. Nazwij gościa zjebem

W domu wszystko Ok?
@Ponury_przegryw: xD przejrzałem twój marny profil założony 2 tygodnie temu. #!$%@?$z się do ludzi wchodzisz w pyskówki, nikt nie chce z tobą gadac. W życiu prywatnym człowiek bez znajomych prócz pewnie jakichś dziwaków wyłącznie z internetu. W szkole wiecznie bity na przerwach.
Ponury przegryw, tyle w temacie
@mustafas00: widzę, że tak masz gdzieś opinie innych, aż odpisujesz na każdą wiadomość.
Musisz mieć smutne życie skoro się wyżywasz na ludziach, którzy w merytoryczny sposób próbują Ci odpowiedzieć na twoje pytanie.
Widać nawet moderator przyznał Ci rację i skasował twoje wpisy, żeby cały świat nie dowiedział się jaki jesteś kulturalny ????