Wpis z mikrobloga

Pewnie mnie zaraz zhejtujecie ale nie czujecie się jak cuck ciagle na zdalnym kiedy wasza dziewczyna chodzi do pracy? To chłop powinien być tym którego nie ma na chacie bo robi ruchy a nie pod kocykiem cały czas w domku z kubeczkiem kawy jak ciepła klucha czeka na powrót swojej ukochanej XD I może jeszcze obiadek zrobi, pozmywa i zrobi pranie

#programowanie #programista15k #pracazdalna
  • 38
@PoteznyMagWody: ja tam jak licznik mi leci jedną minutę po tym jak wstanę i włączę kompa czuję się jak uber wygryw. W ciepłym mieszkanku z powietrzem oczyszczonym do zera z syfu który bywa na zewnątrz, bez wymieniania się wirusami z tymi biednymi ludźmi twojego pokroju. A kobitę swoją prosiłem nie raz żeby calkiem zrezygnowala z pracy, ale nie chce bo lubi. Więc wyrzutów sumienia brak.
@PoteznyMagWody: dobrze czujesz... Problem właśnie w tym że rozumowo i rozsądkowo to wszystko ok ale na gadzim poziomie instynktownie czujesz że coś.jest nie tak że to ona wychodzi codziennie z jaskini na polowanie nie ty.

I teraz problem w tym jak ona to czuję w gadzim zwierzecym mózgu.

Powyzej masz mnostwo takich rozsadkowych komentarzy. Idiotów którzy nie zauważyli że seksualność, pożądanie itd opiera się na emocjach a nie rozsądku.
@PoteznyMagWody: Tak było u mnie, a do tego dziewczyna ciągle mówiła, że siedzenie w domu to żadna praca. W końcu nie mogłem znieść tego uczucia i zmieniłem pracę na budowlankę. Teraz zarabiam minimalna, a gdy wracam #!$%@? do domu i otwieram piwko to czuję się jak prawdziwy mężczyzna. Jeszcze tylko parę lat, żeby #!$%@?ć stawy i kręgosłup i wtedy będę wiedział, że dałem z siebie wszystko.
@PoteznyMagWody: jak pracujesz to nie, ale jak wykonujesz wszystkie obowiązki domowe "bo zdalne", to coś w tym jest. Chociaż ciężko stwierdzić, jak masz pracę, że faktycznie realnej pracy jest 3-4h to nie widzę problemu, abyś się zajął domem. Ale jak normalnie pracujesz i kobieta od Ciebie oczekuje, że wysprzątasz i będzie na nią czekał obiadek, to średnio
@PoteznyMagWody:

Nie. A od kiedy mam dziecko w ogóle nie - 100 razy bardziej wolę kiedy młody spędza czas ze mną niż kiedy zajmują się nim obcy ludzie. Tylko, że ja akurat neetuję chwilowo aż sobie wymyślę następną pracę.
@PoteznyMagWody: ja bym chętnie siedział w domu i sprżatał prał gotował jakby moja baba przynosiła tyle hajsu do domu żebym nie musiał pracować i jej by to nie przeszkadzałao. żyje jak w bajce
@picasssss1: ale sie spakales cucku, prawda boli. Juz taki cuck ze nawet płec sobie ustawiłes na rozowypasek bo robisz za kobiete w zwiazku xD

@LifeReboot: dlatego tak sie spłakali i byłem pewny ze będzie inba. Bo każdy z nich wie ze coś jest nie tak mimo ze zdala taka super xD