Wpis z mikrobloga

@LonNon:
Jak jesteś chadem niebojącym się o ocenianie swojej seksualności weź skuter japoński lub włoski 125. Ma osłonki, nie wieje tak, skrzynia bezstopniowa jest wygodna i skuterek leci jak wystrzelony z gumy.
najlepiej na wtrysku


@mpetrumnigrum: Ja uważam, że lepiej wziąć Chińczyka na gaźniku. Są bezobsługowe, a wtryski robiły cyrki. Honda CBF, czy YBR to będą zajechane strucle za 4-5k po 15 właścicielach i to jeszcze przed sprowadzeniem do PL xD
@mpetrumnigrum: Ja uważam, że lepiej wziąć Chińczyka na gaźniku. Są bezobsługowe, a wtryski robiły cyrki. Honda CBF, czy YBR to będą zajechane strucle za 4-5k po 15 właścicielach i to jeszcze przed sprowadzeniem do PL xD


@Zielony34: i tu się z tobą absolutnie nie zgodzę. Kupowałem cbf w zeszłym roku kosztował 5300zł miał przebieg 19 tys km i wszystko oryginalne łącznie z oponami które miały 14 lat. Motocykl przejechał w
Wiem że przy Romecie K125 na gaźniku jest ciągła robota


@mpetrumnigrum:

W sprawie Chińczyków nie mam osobistego doświadczenia tylko tyle co wyczytam


@mpetrumnigrum: Widać, że nic nie wiesz xD Miałem K125 i nic przy niem nie robiłem, poza wymianą świecy na irydową, oraz zmianą oleju. Kapitalny sprzęt, który po wyregulowaniu zaworów powtarzalnie, według GPS leciał mi 110km\h. Kupiłem go od pierwszego właściciela ze wszystkimi papierami za 2400, sprzedałem za 4000zł.
@Zielony34: taka K125 bezawaryjny. Przecież to gówno co chwilę przepala żarówki, łańcóch ma z gównolitu, szpilki od wydechu urywają się jeszcze szybciej a po przebiegu 35 tys km wszystko się sypie.
Ile km przejechałeś?
Ile km przejechałeś?


@mpetrumnigrum: 6500 w jeden sezon. Reszty twojego #!$%@? teoretyku nawet nie skomentuje, bo już w pierwszym wpisie się zaorałeś twierdząc, że wiesz tyle, co przeczytałeś xD Z gównolitu to masz mózg ulepiony xD
6500 w jeden sezon. Reszty twojego #!$%@? teoretyku nawet nie skomentuje, bo już w pierwszym wpisie się zaorałeś twierdząc, że wiesz tyle, co przeczytałeś xD Z gównolitu to masz mózg ulepiony xD


@Zielony34: 6,5 tys km przejechałeś i twierdzisz że nic się nie psuje... Normalnie ekspert z ciebie.
To ja na tej samej zasadzie mogę powiedzieć że Yamaha TW 125 to jest motocykl idealny i bez awaryjny bo przejechałem nią w
@mpetrumnigrum: #!$%@? spuszczanie się nad jakością 125, które ktoś prawdopodobnie sprzeda po jednym sezonie, bo pójdzie na A xD #!$%@? serious business xD Wolę Rometa za 2k, niż starą Japonię za 6, którą i tak trzeba serwisować i tak.

Przy okazji te twoje 110 km/h to jest bardzo życzeniowe. Tu chodzi o powtarzalny vmax czyli pozycja wyprostowana bez wiatru w plecy i bez górek, mierzone w dwie strony aby te czynniki
#!$%@? spuszczanie się nad jakością 125, które ktoś prawdopodobnie sprzeda po jednym sezonie, bo pójdzie na A xD #!$%@? serious business xD Wolę Rometa za 2k, niż starą Japonię za 6, którą i tak trzeba serwisować i tak.


Przy okazji te twoje 110 km/h to jest bardzo życzeniowe. Tu chodzi o powtarzalny vmax czyli pozycja wyprostowana bez wiatru w plecy i bez górek, mierzone w dwie strony aby te czynniki wyeliminować.


@
@mpetrumnigrum: UWAGA, ty przejechałeś za to GÓWNO i wypowiadasz się w roli "eksperta" xDDDDDDD


I jakie miałeś motocykle do dzisiaj?


@mpetrumnigrum: na pewno o jednego Rometa więcej od Ciebie xD


#!$%@? dzbanie na czarną


@Zielony34: kolego masz problemy natury emocjonalnej. Nie potrafisz z kimś rozmawiać bez obrażania go? A potem gdy przegryważ to wrzucasz na czarną listę bo brakuje tobie argumentów. Czy tak zachowują się dorośli emocjonalnie ludzie?