Wpis z mikrobloga

Witam
Znalazłem kilka ofert sprzedaży nowego steam decka, które są niższe niż te oferowane na stronie producenta. Zapytanie do Was - jak to możliwe? Czy urządzenie jest kupowane wg korzystnego kursu po przewalutowaniu czy w inny sposób? Szukam wersji 64 gb ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gaming #gry #nintendoswitch #steam #steamdeck
  • 12
@dracar: @kuriozalny_prestydygitator @Maneharno Przepraszam, skopiowałem tagi z jednego wpisu, który również nie dotyczył nintendo - pomyślałem, że osoby obsługujące przenośne urządzenia mogą się tym interesować. Akurat na tej aukcji wersja 256 gb jest za 2350 zł - niby sprzedający kupuje bezpośrednio od producenta i wysyła kurierem do kupującego. Nie skusiłem się, bo pobranie nie wchodzi w grę, ale interesuje mnie czy jest możliwość kupna właśnie metodami przewalutowania nieco taniej, gdy przeliczyłem
@Hanslik: jak sprzedaje jedną sztukę to całkiem możliwe, że ma saldo na steamie i łatwiej jest wtedy spieniężyć to kupując steam decka. Niż starając się znaleźć kupców na 10 gier. No i wysyłka to raczej prosto od steama, bo tylko adres przesyłki kupującego podać. Tak czy siak jest opcja, że po prostu można dostać cegłówkę. Lepiej umawiać się na osobisty odbiór... imo