Wpis z mikrobloga

@Herato: jesteś ektomorfikiem i niewiele więcej osiągniesz. Pogódź się z tym po prostu. Sam nim jestem i wiem, że musiałbym poświęcić naprawdę chyba z 10 lat, by dojść do jakiejś większej muskulatury. Zamiast tego skup się na rozwijaniu wytrzymałości.
@OSH1980: uznawany przez kogo? Przez Ciebie? Najpierw doucz się na temat typologii Sheldona i tego, że ona oryginalnie dotyczyła korelacji pomiędzy budową ciała a cechami charakteru, co samo w sobie okazało się pseudonauką (podobnie, jak inne tego typu porównania z pogranicza fizjologii i psychologii), a do tego nie brak głosów, że sam Sheldon fałszował wyniki pod swoje tezy. To że wtórnie wykorzystano jego opisy do stypizowania poszczególnych osób względem sylwetki odnosi
Saprofit - @OSH1980: uznawany przez kogo? Przez Ciebie? Najpierw doucz się na temat t...

źródło: thor-1-1

Pobierz
@Saprofit: on ma być ektomorfikiem? Przecież on ma normalna budowę ciała. Ektomorfikiem jestem ja - przez bardzo długi czas ważyłem 58-59 kg przy wzroście 182 cm. Dopiero teraz, w wieku 43 lat moja masa dobiła do 70 kg, tylko że teraz to jestem skinny fat. Ale dobra, nie jestem specjalistą. Chcesz, to poświęć swój czas na dyskusję z autorem posta, a nie kpiny z mojej niewiedzy. Tyle z mojej strony.