Wpis z mikrobloga

Fakty:
-w Polsce rodzi się mniej kobiet niż mężczyzn;
-z Polski wyjeżdża więcej kobiet niż mężczyzn;
-do Polski migruje więcej mężczyzn niż kobiet;
-istnieją liczne zachowania trwale wykluczające kobiety z rynku matrymonialnego;
-narracja w mediach walczy ze związkami „Polak z Polką”;

* * *
Zachowania wykluczające z rynku matrymonialnego kobiety:
-samotne macierzyństwo: szukanie partnera do stałego związku po urodzeniu dziecka sprawia, że wybór partnerów jest znacznie mniejszy ale też dla wielu bezdzietnych mężczyzn samotność jest lepszym wyborem niż związek z kobietą z dzieckiem/dziećmi, szczególnie w przypadku dzieci których ojcowie pochodzą z Azji/Afryki;
-popularyzacja prostytucji: kobiety zawodowo zajmujące się prostytucją na wiele lat, a często i trwale, wypadają z rynku matrymonialnego – szczególnie, kiedy zaczynają zarabiać ciałem w wieku 18-22lat, co niszczy ich psychikę tak bardzo, że popadają w liczne uzależnienia oraz choroby psychiczne – założenie rodziny z taką kobietą jest awykonalne;
-homo/bi-seksualizm: w Polsce więcej kobiet jest w związku z kobietą niż mężczyzn z mężczyzną;
-świadome „staropaństwo”: wiele kobiet zwyczajnie chce być sama;

* * *
Narracja w mediach:

-masowa:
*filmy, reklamy i serialne, w których arabowie i murzyni pokazywani są jako osoby bez żadnych wad, główna bohaterka to biała kobieta a biali mężczyźni przedstawiani są jako ciamajdy, niedojdy i nieudacznicy;
*kampanie reklamowe w których arabowie/murzyni stanowią ponad 50% modeli, mimo że w Europie stanowią 1-10% populacji w zależności od kraju, dla Polski jest to 1% podczas gdy w reklamach wielu marek ponad 50% modeli i aktorów stanowią osoby nie białe;
*masowe promowanie par „biała kobieta + nie biały mężczyzna” chociażby w wyszukiwarkach internetowych;

-osobista:
*wszelkie oddolne promowanie i zachwycanie się parami „mieszanymi” gdzie na Tik Toku średnia czy wręcz mało atrakcyjna Polka będąca w związku z wysportowanym Afrykańczykiem ma milionową widownię i setki tysięcy fanek, które zachwycają się wyłącznie tym, że ona jest biała o on czarny. Nic o ich umiejętnościach, osiągnięciach, charakterze - liczy się tylko kolor skóry;
*znaczne większe powodzenie osób nie białych na rynku matrymonialnym – Polak o takim samym wyglądzie, wzroście i majątku jak Hiszpan czy Turek byłby dla Polki „odpadem” ale jako że te osoby są spoza Polski, to mogą mieć nawet kilkaset partnerek w rok (przykład: niski, biedny, łysy, mało inteligentny i przesiąknięty nienawiścią Simon Mol który pokazał, że dla polskich kobiet nie liczy się wygląd, charakter ani majątek tak długo jak nie jest się białym);
Mimo takiego stanu rzeczy wciąż znajdują się w Polsce idioci, którzy zaprzeczają temu, że możliwość założenia rodziny przez Polskich mężczyzn jest niszczona systemowo…

Just przestań być przegrywem bro, wydaj milion złotych na poprawę wyglądu i ubioru i zaraz partnerka sama się zmaterializuje z powietrza, bo wcale nie ma regionów, gdzie na 10 kawalerów przypada 1 panna. Wyjdź z piwnicy i bądź bardziej pewny siebie i raz-dwa znajdziesz żonę, załóż tinera i ruchaj co weekend mówię ci to działa – moja siostra w miesiąc była na 40 randkach, więc tobie też się uda tylko przestań się nad sobą użalać!

#przegryw #p0lka #tinder #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill
Pobierz wqeqwfsafasdfasd - Fakty:
-w Polsce rodzi się mniej kobiet niż mężczyzn;
-z Polski wy...
źródło: 5c87801bac193_o_original
  • 70
@wqeqwfsafasdfasd: no ale taka jest prawda.
Przecież nadal sporo brzydkich facetów wchodzi w związki małżeńskie więc nie wiem co to ma do rzeczy xD
No dla mnie problem nie istnieje, istnieje jedynie dla jakiegoś procenta najbrzydszych facetów.
Po prostu śmieszy mnie taka copiarska narracja jak to murzyny ruchaja wszystko tylko po to aby sobie wmawiać coś w stylu "no ja nie rucham ale inni też bo wszystko zabierają murzyny xD"
filmy, reklamy i serialne, w których arabowie i murzyni pokazywani są jako osoby bez żadnych wad, główna bohaterka to biała kobieta a biali mężczyźni przedstawiani są jako ciamajdy, niedojdy i nieudacznicy;

*kampanie reklamowe w których arabowie/murzyni stanowią ponad 50% modeli, mimo że w Europie stanowią 1-10% populacji w zależności od kraju, dla Polski jest to 1% podczas gdy w reklamach wielu marek ponad 50% modeli i aktorów stanowią osoby nie białe;
*masowe