Wpis z mikrobloga

Nawet jak gram w eu4 to gram jak przegryw zamulacz. Chciałem zrobić world conqest ale grałem za mało agresywnie i ekspansywnie i w pewnym momencie było już za późno żebym się wyrobił. To dobra metafora życia.
Zamiast tego nic nie podbijałem tylko rozwijałem swoje prowincje, budowałem budynki i pomagałem sojusznikom. Nawet w grze charakter low testa co zaabsorbował za dużo xenoestrogenów z otoczenia się manifestuje.

#przegryw #blackpill #eu4 #gry #psychologia #takaprawda #wychodzimyzprzegrywu
o.....i - Nawet jak gram w eu4 to gram jak przegryw zamulacz. Chciałem zrobić world c...

źródło: comment_1629421547zmQ1bajcdSuMty65877YIX

Pobierz
  • 16
@Mineciarz69: myślałem że tylko ja tak mam. Jak gram w RTSy to też zamiast budować armię i robić rushe to muszę się najpierw okopać w "super bunkier" i robię obronę jak szalony. Dopiero jak czuje się bezpiecznie to coś tam atakuje. Dlatego gdy normalni ludzie robią mapkę w 20-30 minut mi to zajmuje z półtorej- dwie godziny xD A jak są misje na czas to już wogóle jestem w dupie.
@Plp_: Cholera, mialem podobnie grajac kiedys w gierki typu Age of Empires czy Cossacks. Komfortowo czulem sie tylko na mapie z wyspami gdzie bylo duzo latwiej odeprzec ataki przeciwnika i mozna bylo we wzglednym spokoju rozbudowywac swoj potencjal.
@Plp_: Ja w Red Alerta zawsze grałem tak, że budowałem armię i budowałem, aż się nie skończyły zasoby. Zamiast zaatakować gdy miałem powiedzmy 20% więcej czołgów niż przeciwnik to gromadziłem wojska ze 2-3 razy większe niż oponent i potem się okazywało, że mając taką przewagę ognia rozwalałem mu 50 czołgów samemu tracąc z 5 xD
@Pawu1on: Ja właśnie w Red alercie 2 muszę najpierw nawalić Tesli, pirsmów, murków, bunkierków, patriotków i flaków i dopiero jak już nic mi nie zagraża, to robię armię w stylu commandosów gdzie podstępem rozwalam wroga kilkoma jednostkami xD
@SEBZER: Dlatego polecam oirat bo najłatwiej nim sformować Yuan, który będać hordą zajmuje całe Chiny jako rdzenne prowincje i czerpie potężne zyski z handlu i podatków jednocześnie. Bierzesz Oirat, korzystasz z "bank of china" xD i formujesz Yuan jak najszybciej przy czym nigdy nie bierz Mandate of Heaven tylko rozwal Minga do końca i wtedy warunek na Yuan żeby zostać cesarzem zniknie