Wpis z mikrobloga

Jan Pawlacz II był wielkim Polakiem ale doszedł do tego po dupach małych dzieci. Tuszował pedofilie dzięki czemu wspinał się w górę drabinki w tej największej światowej zorganizowanej grupie przestępczej wykorzystującej ciemnogród. Wykorzystał też ten sam ciemnogród żeby w końcu przejrzał na oczy i obalił komunę. Teraz kiedy ciemnogrodu jest mniej wychodzi wszystko z wora i wiadomo jak parszywa jest ta cała organizacja, ale pozostały ciemnogród w dalszym ciągu będzie tego bronił żeby nie stracić władzy. Oni (PiS) walczą o to żeby ciemnogród znowu nie przejrzał na oczy w sprawie kościoła, zupełnie inaczej niż JP2 w sprawie komuny. Bo jak ciemnogród przejrzy na oczy w tej sprawie to mogą pakować manele i skończą w więzieniu. Więc dlatego wzywają na dywanik ambasadora USA i podejrzewam że na czasie zamkną TVN. Bo walczą o wszystko. #bekazpisu #jp2 #katolicyzm #wykopobrazapapieza
  • 23
@Tymajster tu nie chodzi o obronę tylko o fakty. W waszej Rosji teraz polska jest wrogiem nr1 więc widać jakie rozkazy poszły. Idzie #!$%@? w bachmucie, więc będziecie chcieli się brutalniej odegrać na Ukrainie. ruskie trolle robią co mogą aby zdyskredytować Polskę aby nie mogła wywierać większych presji na zachód.
@AiiM: Co? Ja komunistów uważam za zarazę. Ruskich to za karaluchów którym nie wolno pozwolić wyjść ze śmietnika zwanym Rosją. a Ty ukraiński agencie idź robić coś pożyteczniejszego, nie wiem kible w Polsce myć.
@ElectroNICK tak, tak towarzyszu. #!$%@? na froncie się zbliża, a zachód mimo waszych prób nie odda Ukrainy. Dobre zagranie z Papierzem, ale wam nie wyszło a nawet zmotywowało do mocniejszego wspierania Ukraińców. Jak zawsze wszystko #!$%@? xD "druga armia świata" XD
@polskikot25 u mnie ich na pewno nie ma. A u siebie sprawdź. Sprawdź też wyciąg z konta to się dowiesz czy masz z tego jakieś profity, czy jesteś poprostu pożytecznym idiotą.
Karierę w KK robią zawsze najbardziej obrzydliwe typy - pedofile albo turbo pedały. Tam nie ma miejsca na szlachetność, tylko kolesiostwo i wzajemne krycie swoich oraz golenie owieczek.


@Saprofit: poza kryciem pedofili to samo tyczy się każdego korpo.