Wpis z mikrobloga

Najebusy śpią, inni tuszują pedofilię, a niezłomni jeżdżą jako #rzultykurier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tygodniu nic nie jeździłem ze względu na swoją główną pracę, ale jako, że zaczynamy weekend to złapałem wczoraj 5 godzin jazdy, myślę, że wynik całkiem niezły. Zamówień od groma, więc było co wozić.
Zaktualizowałem też zestawienie zarobków jako kurier Glovo, więc zapraszam ciekawskich.

GLOVO ZAROBKI JAKO KURIER

W niedzielę kończymy okres rozliczeniowy, przypominam, że w Glovo dostajesz wypłaty co 2 tygodnie. Pewnie w poniedziałek zawołam na podsumowanko. Chcących spróbować swoich sił zapraszam do rejestracji z mojego ref-linku w opisie tagu #rzultykurier , bo za polecenie nowych kurierów, Glovo wynagradza niewielkimi kwotami. Chętnie pomogę przejść proces i tradycyjnie na pytania też odpowiem.

#rzultykurier #glovo #pracadodatkowa
JonkeJ - Najebusy śpią, inni tuszują pedofilię, a niezłomni jeżdżą jako #rzultykurier...

źródło: Screenshot_20230311-054316-889

Pobierz
  • 22
@ciemnagwiazda: Około 65k mieszkańców, chociaż myślę że wielkość miasta nie ma znaczenia. Jeździłem kiedyś w mniejszej miejscowości (około 30k) i zamówień było więcej niż w moim mieście
@JonkeJ: Jak się odniesiesz do tego, że mnożniki są teraz bardzo słabe i czas oczekiwania np w Biedronkach jest bardzo wydłużony?
Nie atakuję, pytam jak to u Ciebie wygląda?
Sam nie jeżdżę, ale trochę śledzę te apki kurierskie.
@Winden: Akurat mnożniki są średnie. Wiem, że w wielu miastach są śmiesznie niskie, u mnie w tygodniu 1.7-1.9, a w weekendy nawet 2.1, co jest według mnie okej wynikiem, tylko niewiadomo czy za jakiś czas nie spadną.
Co do czasu oczekiwania w Biedronkach, to chyba zależy od sklepu i wielkości zamówienia. Ja osobiście nigdy nie czekałem dłużej niż 10minut. Szybciej dostaję zakupy z Biedry niż czasem jedzenie z niektórych restauracji.
@JonkeJ: zgłaszałem się na kuriera samochodowego kilkukrotnie w Gdańsku i próbowałem też chyba w Tczewie i zawsze brak miejsc i lista oczekujących na wolne miejsce czy tam rezerwowych xD czy przez twój ref-link jest opcja, że będzie robota 'od razu' czy w Uber eats też oczekuje się na wolne miejsca?
@zyzzyz: Chciałbym żeby reflink tak działał, ale niestety nie ): , a zgłaszałeś się Glovo czy UE? Nie wiem jak to wygląda w UberEats z oczekiwaniem na pracę.
@JonkeJ: mordeczko a czy widzisz, że ktoś daje napiwek? W wolcie jak zacząłem dawać napiwki to jakoś kurierzy od razu się znajdują do dostawy a wcześniej to potrafili mieć srogo #!$%@?.
@JonkeJ: do Glovo, w Uber eats jestem przed ostatnim etapem gdzie trzeba kupić torbę ale wysłać zdjęcie posiadanej. Obawia się sytuacji w której kupię tą torbę i okaże się, że i tu trafię na jakąś śmieszną listę oczekujących
@dominges08: Większość do łapy, poza aplikacją, dzisiaj np z napiwków miałem około 50zł xD
@pawel_je Będzie podsumowanie z 2 tygodni, teraz mi ciężko powiedzieć ile. Może coś koło 80 h miesiecznie, zależy od tego ile mam czasu wolnego.