Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki..stawiam wszystko co mam na koncie, że nikt z was nie pobije poziomu mojego braku energii, lenistwa i zarąbania.

Po prostu aż brzydzę się sobą i znienawidziłem siebie, bo takie wały wkręcam wszystkim dookoła, żeby tylko uniknąć roboty i przerasta mnie to.

Mieszkam ze starymi i moje jedyne obowiązki to to, że zawsze prasuję wszystkie ciuchy i czasem zamiatam. To wszystko. Totalnie nic nie robię poza tym. Praktycznie po robocie totalnie nic mi się nie chce, a w robocie też wale w chooya i już kończą mi się ściemy i walki.

To nie jest tak, że ja się z tym czuję dobrze. To jest tak, że czuje taka awersję do zrobienia czegokolwiek, że odrzuca mnie od wszystkiego, kompletnie..do tego ciągle chce mi się spać, normalnie oczy zamykają mi się na stojąco. Po kawie jeszcze bardziej chce mi się spać.
#przegryw #pracbaza #praca #pracbazaproblems #psychologia #depresja #zdrowie #prokrastynacja
  • 4
Kurde Mirki..stawiam wszystko co mam na koncie, że nikt z was nie pobije poziomu mojego braku energii, lenistwa i zarąbania.


@Ynfluencer: Dawaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam podobnie, zrobienie czegokolwiek to dla mnie ogromny sukces, nawet jak mówimy o tak prozaicznych rzeczach jak posprzątanie pokoju xD
Jestem strasznym leniem, czasem mam przepływy motywacji i energii, żeby próbować to zmieniać, ale zazwyczaj nie trwa to długo. No, ale
@Ynfluencer: Ale pracujesz, wtf z czym do ludzi. Nawet nie stałeś blisko osoby naprawdę leniwej. Korci mnie udział w konkursie o wszystko co masz na koncie ale wiem że nic tam nie masz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)