Wpis z mikrobloga

Czy Zbiórki Siępomaga są bezpieczne ja nie mówię że Paweł z Warszawy to ukradnie wszystkie PLN bo on tego nie zrobi chodzi o takie coś że ktoś utworzy fałszywą zbiórkę. Ja myślę że to nie jest bardzo trudno sfałszować dokument jak Siępomaga sprawdzi czy to prawda że leczenie będzie w New Yorku? Olgierando robił bezpieczne zbiórki on sam zbierał PLN i dawał do domu dziecka. Wtedy ja wiem że PLN będą w domu dziecka a jak Siępomaga sprawdzi czy dziecko było wyleczone w New York? #kononowicz
  • 8
@lobuziak-z-doliny-muminkow: jeeezu jak ja nim gardze i nie szanuje - znow zbiorka na jakies dziecko ktore pragnie umrzec, jakies po 3 chemii z nieuleczalnym rakiem, "walczymy" itp bzdety

placcie sobie na co chcecie ale czy serio nie widzicie ze jest duzo wiecej krzywdy ktora mozna wynagrodzic... zamiast tego laduja pieniadze w dziury bez dna, po co?

to jest po prostu straszne ze wszyscy maja pomysly w stylu "skrzeszac bez skutku jakies
@lobuziak-z-doliny-muminkow: wez nie zartuj, z rakow ludzie sie nie wyleczaja, jedynie zaleczaja, na pare lat zycia, umieraja przedwczesnie - to glownie rodzice naciskaja by traktowac ich dziecko jako najwazniejsze na swiecie, nie traktuja jako najwazniejsze dzieci zdrowych ktore dozyja do 50-60 roku zycia tylko ich dziecko ktore nie dozyje 10 lat a co dopiero 20 i wyladuje na podobnym portalu typu wypok na tagu #przegryw
@Kafau nie no ty to zrob.
@twardy_kij: a skąd wiesz komu ja pomagam a komu nie? Ale dziwi mnie jak łatwo Ci przychodzi stwierdzić, że ten to może zdechnąć bo nic z niego nie będzie już. Poza tym wiem, że jak jesteś zdrowy to pomocy nie potrzebujesz bo sam sobie radzisz
@Kafau: mam nadzieje ze nie pomagasz nikomu choremu, prosze ciebie jak chcesz pomoc to kup jakims mlodym gowniakom po gumie, po prostu im ja daj. wez sie nie wyglupiaj, masz na wykopie tysiace przegrywow ktorzy sami sobie pomoc nie moga a ty piszesz ze "zdrowi" ludzie sobie sami poradza XD wy w polsce to nie macie zadnej normalnej partii politycznej, zadnego glosu normalnego czlowieka w przestrzeni publicznej a ty piszesz ze