Wpis z mikrobloga

W lutym wysiałem około 1800 nasion około 180 różnych odmian chili ????
Skiełkowały bardzo ładnie i teraz męczę się z pikowanie do osobnych pojemniczków.
Chce z tego uzyskać ostatecznie około 600 sadzonek.
Niby miałem ograniczać skale uprawy, a tu wychodzi na to, że muszę sobie nowy tunel chyba dokupić... ????????????

Zastanawiam się czy nie zrobić jakiegoś rozdajo z nasionami, żeby zobaczyć czy na wykopie zostały jeszcze jakieś żywe osoby, bo po ruchu na tagach to wygląda jakby same duchy tu siedziały.

--

https://www.instagram.com/chili_z_gobim/
https://www.facebook.com/Chili-z-Gobim-102848334580501

#chilizgobim

#chili #chilihead #papryka #papryczki #hobby #zainteresowania #hobby #ostrezarcie #ostresosy #rosliny #ogrod #ogrodnictwo #domowyogrod #domowauprawa #uprawiajzwykopem #sadzonki #warzywa #uprawa
gobi12 - W lutym wysiałem około 1800 nasion około 180 różnych odmian chili ???? 
Skie...

źródło: IMG_20230305_153233

Pobierz
  • 17
Niby miałem ograniczać skale uprawy


@gobi12: Trzeba przestać sie oszukiwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanawiam się czy nie zrobić jakiegoś rozdajo z nasionami, żeby zobaczyć czy na wykopie zostały jeszcze jakieś żywe osoby, bo po ruchu na tagach to wygląda jakby same duchy tu siedziały.


@gobi12: To akurat smutne, tych co zostali można policzyć na palcach, w sumie na konkurencyjnym portalu jest tak samo. Było fajne
@gobi12 1800 xD a potem 600 xD... dla mnie było upierdliwe przy 20 finalnych sadzonkach, ale super doświadczenie. Szczególnie że sporo tipów wrzucałeś ;)

Mega szanuję.
@gobi12 potwierdzam że część twoich wysiana i wystartowały całkiem ładnie

ja u siebie mam z innego źródła i aktualnie coś mi je podgryza :/
Musi się draństwo zagrzebywać w dzień bo nie znalazłem nic. Zrobiłem jeden oprysk i teraz leci woda z mydłem profilaktycznie w małej ilości.
emesc - @gobi12 potwierdzam że część twoich wysiana i wystartowały całkiem ładnie

ja...

źródło: temp_file.png7691211784977010623

Pobierz
@gobi12: Kurczę jakbyś miał jakieś podrostki nawet nadmiarowe czy większe roślinki na zbyciu to mógłbym nawet wziąć od Ciebie odpłatnie z odbiorem (już 2 razy byłem u Ciebie:)) Ale nasionka coś mi nie idą :(
@gobi12: Mam bardzo głupie pytanie, ale to bardzo głupie. Czy istnieje dyscyplina w której ludzie pocierają sobie oczy mocnymi chilli? To by było kozaczne, co z samego jedzenia, to dla lamusów.

ludzie pocierają sobie oczy mocnymi chilli?

Potem możemy iść dalej, chilli w dupie


@O2O2122: I to i to jest chyba nieodłącznym elementem uprawy papryk, powiedziałbym nawet wiecej xD