Wpis z mikrobloga

Chciałbym wygłosić małe sprostowanie.

W ostatnim wpisie, niefirtunnie użyłem frazy "kobiece dupsko to najlepsza wizytówka kobiety". Po głębszym zastanowieniu i namyśle, chciałbym przeprosić wszystkie kobiety za to niedopowiedzenie ( niektóre z was mogły poczuć się urażone ).
Ta sytuacja nauczyła mnie, że odpowiedni dobór słów jest ważny.

To co wtedy chciałem powiedzieć, to to, że kobiece dupsko to nie jakaś tam wizytówka.
Kobiece duże, dorodne i wystające soczystością dupsko to CERTYFIKAT. Dokładnie tak - certyfikat genetyczny kobiety.
W sensie wiecie.
Nie mówie o tym, że kobita nie jest pewna jakiej płci z tych 60 mozliwych jest wieć potrzebuje certyfikatu.
Mówie o czymś głębszym.
Mówie o certyfikacie mówiącym - TO WIELKIE SOCZYSTE DUPSKO STANOWI GWARANT UDOSTĘPNIENIA CI MĘŻCZYZNO ZDROWYCH I SILNYCH GENÓW NAJLEPSZYCH W SWOIM RODZAJU. POPATRZ TYLKO NA MOJĄ DUPE, A POTEM WYOBRAŹ SOBIE JAKIE ZDROWE I DORODNE BOMBELKI Z NIEJ WYPADNĄ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I my samce, ten prosty przekaz rozumiemy. To znaczy naturalnie nie wszyscy, podsamcy i beciaki lub mężczyźni ze skłonnościami do homoseksualizmu tego nie rozumieją - oni wolą smukłe jak najbardziej płaskie dupy przypominające męskie (ale to już dłuższa historia na inny dzień).

Reasumując - tak mam bardzo mocną teorię (ale nazwijmy to hoipotezą roboczą), że samica o kształtnym i doniosłym sraniu jest najlepszą kandydatką jeśli realnie chcesz zapewnić swoim nitkom - swoim genom daleki czasowo byt.

Któraś z mądrzejszych i cwańszych niczym mężczyzna, kobiet pewnie zaraz wpadnie na pomysł i powie : Ej , ale to ja może mam małą marną dupę i pójde na siłkę, pojem lodów, zrobie półprzysiady i wyrobie dupsko, a potem tywch wałów zrobie w hoooya, ze mam fajną.

Otóż nie

to tak nie działa, ewolucja jest sprytniejsza

nie będe się rozwlekał bo ten argument też będe potrafił uzasadnić, ale generalnie każdy samiec jest w stanie rozpoznać które dupsko jest naturalnie wystające dzięki genetyce, a które jest podrabiane siłką. Czy teraz już rozumiecie?

Czy czujecie tą słodką woń wydobywająca się z rochylonej szpary pośladkowej Pani poniżej ?

Ja go czuje nosem wyobraźni. Podkręca przez receptory wszystkie moje zwierzęce instynkty.

#mirkokoksy #fitness #tyleczkiboners #ladnapani #slodkijezu #figuraboners #seks #seksoholizm #
#feminizm #rozowepaski #ewolucja #antropologia #mezczyzni #kobiety #kobieta #biologia #nauka #teczowepaski #przegryw
KwantWykopu - Chciałbym wygłosić małe sprostowanie.

W ostatnim wpisie, niefirtunnie ...

źródło: temp_file.png4363513327306288216

Pobierz
  • 1