Wpis z mikrobloga

Nagonka na Jana Pawła II na podstawie donosów ubeka (osoba, która z zawodu kłamie) w wywiadzie dla TVN (stacja, którą domeną jest zwykle kłamstwo). Hmm. To chyba oczywiste, że każdemu rozsądnemu człowiekowi zapali się lampka, a co więcej - oleje ten temat. Ale... nie w Polsce xD Tutaj debata publiczna i debata polityczna to ściek, wszystko żeby dobrać się do koryta, żeby przekrzyczeć drugą osobę na Twitterze, żeby zebrać plusy i atencję. Po trupach do celu. Dno.

#bekazlewactwa #bekazpisu #polska #polityka
  • 28
@yraras: Ja np olałem ten temat, bo po pierwsze nie rozumiem, dlaczego papaj jest taki wybitny oprócz tego, że jeździł po świecie. Po drugie obrona kościoła jako wybitnie zhierarchizowanej instytucji wiąże się z oczywistą obroną wielu przekrętów i przestępstw. Po trzecie - ma sporo za uszami jak choćby epidemia HIV w Afryce.
Konkludując - obrona kolegów pedofili to i tak pikuś przy tym i czy miała miejsce czy nie, dla mnie
Po trzecie - ma sporo za uszami jak choćby epidemia HIV w Afryce


@kuroszczur: xD

Papież mówi - nie uprawiajcie seksu poza małżeństwem i nie używajcie prezerwatyw.
Murzyni - uprawiają seks poza małżeństwem i nie używają prezerwatyw
Papież winny epidemii HIV xD

No na pewno by w Afryce używali prezerwatyw jakby papież o tym nie mówił. Już pomijając wierzenia plemienne że HIV się leczy seksem z dziewicą xD
@yraras: Do JP2, to ja miałem długą listę zarzutów jeszcze długo przed publikacją tego filmu. To, że teraz wychodzą dowody na to, że ukrywał pedofili (o czym wiedzieliśmy już od dawna z innych dokumentów), to akurat nic nie zmienia. Co najwyżej pare grażyn dowiedziało się czegoś nowego, bo w TVNie.

A no i ty, bo widocznie nie wiedziałeś, skoro dalej sugerujesz, że to brednie xd