Wpis z mikrobloga

Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigdy z ich strony takiej masowej histerii :D

- obrazki z papieżem w sejmie
- babka gadająca na mównicy o wstawiennictwie Matki Boskiej w wojnę z bolszewikami
- Mati wrzucający jakieś religijne obrazki na Twittera
- #jp2 wyświetlany na pałacu prezydenckim i Dudeł chwalący się tym z oficjalnego konta
- szambo w publicznej telewizji wywaliło tak mocno, że nawet Goebbels mógłby się zawstydzić
- oficjalny [sic!] materiał z orędziem marszałek sejmu do narodu w sprawie jej osobistego bólu dupy
- uchwała sejmu nieobrażajpapiezapolaka.txt
- oraz wisienka na torcie - MSZ stawia się swojemu największemu sojusznikowi i najpotężniejszemu państwu na świecie, którego wojska są w dużych ilościach w Polsce

W ciągu 8 lat zrobili bardzo dużo złego, ale to co teraz odjaniepawlili (hehe), świadczy o tym, że żyjemy w jednym wielkim domu wariatów.

#polska #bekazpisu #2137
WR9100 - Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigdy z...

źródło: tak-sobie-patrze-na-to-wasze-spierdzielenie-i-po-prostu-brak-mi-slow-papiez-jan-pawel-ii

Pobierz
  • 97
@WR9100: Jak dla mnie nie ma tu nic dziwnego. Taki Mati to po prostu cyniczny, wyrachowany człowiek który robi dokładnie to co sztab PR wyliczył że trzeba robić żeby trafić jak najlepiej w elektorat i słupki się zgadzały. Prywatnie to pewnie dobre imie Wojtyły mało go interesuje. Ci ludzie nie są szaleńcami, niestety jest gorzej, są amoralnymi pragmatykami.
Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigdy z ich strony takiej masowej histerii


@WR9100:

Gdy szkalują twojego rodaka polaka świętego jana pawlacza
naczarak - >Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigd...
@WR9100: Ale po co Wy debile w ogóle wałkujcie ten temat z papieżem. Przecież o to właśnie PiS chodzi, by wywołać wojnę o pierdoły, podzielić społeczeństwo i zmobilizować elektorat przed wyborami.

Wykop - elita internetu, haha, gówno... Znów dają się wciągnąć w gierki i łykają wszystko jak pelikany.
oczywiście, dlatego trzeba ostro grzać cenzopapy, aby stare baby zeszły na zawał xD


@Saprofit: Cel szczytny, ale metoda mało skuteczna. Stare baby często nie mają/nie korzystają z netu, a jeśli nawet to robią, to nie siedzą w miejscach, gdzie są cenzopapy. Wiedzą tyle, ile im w "patomościach" pokażą, a tam już zadbają o to, aby dawka nie była śmiertelna, a co najwyżej "pobudzająca" do głosowania na jedyną słuszną partię.
MSZ stawia się swojemu największemu sojusznikowi i najpotężniejszemu państwu na świecie, którego wojska są w dużych ilościach w Polsce


@WR9100: już pomijając powody, to co w tym jakiegoś nieodpowiedniego? Żyjemy pod okupacją czy co?
@Saprofit: no potwierdziłes dokładnie to co napisałem naród w większości mierny i bierny łasy na kasę i bezmyślny jak nasz obecny rząd. Najgorsze jest to że nie widać perspektyw na zmianę a jak pisowcy porzadza jeszcze kadencję nie o będziemy mieli Białoruś w pełni
@pastor_manning: bo powód jest całkowicie z dupy właśnie, coś ala "halo policja proszę przyjechać na facebooka" tylko w skali międzynarodowej. Jakby rząd USA miał całkowity wpływ na to co robi podrzędna filia prywatnego koncernu. A materiał z tego co widziałem poza samą tematyką nie był zrealizowany w kontrowersyjny w sposób.
@hosearkadiomorales: mam wywalone na tę sprawę bo Wojtyła niezależnie kogo krył, to nigdy już za to nie odpowie, a jedyne co mnie boli to to, że ludzie którzy powinni reprezentować mnie jako obywatela nowoczesnego państwa zachowują się jak małpy w buszu
@WR9100: to tylko pokazuje skalę zjawiska i motywację do tego aby oglupiac ludność bo wiara wiarą, każdy niech wierzy w co chce i żyje według katolickich zasad itd ale nie mozna zawracać kijem Wisły i na siłę robić kogoś świętym skoro tak nie bylo
@datester: jeżeli przyjmiemy, że faktycznie nie wiedział o niczym i nikogo nie chronił, to właściwie działa to na niekorzyść papieża jeszcze bardziej, bo to by oznaczało, że jest marionetką, która nie wie co się dzieje w wielkiej organizacji którą zarządza i właściwie jego sprawczość też jako polityka i dyplomaty zbudowana jest na micie.
wina upośledzonego, biednego, geriatrycznego i ciemnego "elektoratu". Napisałbym więcej epitetów, ale szkoda mi na to czasu, poza tym zaraz kończę pracę.
Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigdy z ich strony takiej masowej histerii :D


- obrazki z papieżem w sejmie

- babka gadająca na mównicy o wstawiennictwie Matki Boskiej w wojnę z bolszewikami

- Mati wrzucający jakieś religijne obrazki na Twittera

- #jp2 wyświetlany na pałacu prezydenckim i Dudeł chwalący się tym z oficjalnego konta

- szambo w publicznej telewizji wywaliło tak mocno, że nawet Goebbels mógłby się