Wpis z mikrobloga

Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigdy z ich strony takiej masowej histerii :D

- obrazki z papieżem w sejmie
- babka gadająca na mównicy o wstawiennictwie Matki Boskiej w wojnę z bolszewikami
- Mati wrzucający jakieś religijne obrazki na Twittera
- #jp2 wyświetlany na pałacu prezydenckim i Dudeł chwalący się tym z oficjalnego konta
- szambo w publicznej telewizji wywaliło tak mocno, że nawet Goebbels mógłby się zawstydzić
- oficjalny [sic!] materiał z orędziem marszałek sejmu do narodu w sprawie jej osobistego bólu dupy
- uchwała sejmu nieobrażajpapiezapolaka.txt
- oraz wisienka na torcie - MSZ stawia się swojemu największemu sojusznikowi i najpotężniejszemu państwu na świecie, którego wojska są w dużych ilościach w Polsce

W ciągu 8 lat zrobili bardzo dużo złego, ale to co teraz odjaniepawlili (hehe), świadczy o tym, że żyjemy w jednym wielkim domu wariatów.

#polska #bekazpisu #2137
WR9100 - Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigdy z...

źródło: tak-sobie-patrze-na-to-wasze-spierdzielenie-i-po-prostu-brak-mi-slow-papiez-jan-pawel-ii

Pobierz
  • 97
@WR9100: wyborczy core pisiorow to kościołowe stare baby. Dla kościolowych starych bab w praktyce bogiem nie jest bóg z chrześcijaństwa tylko Maryja i papaj. Oni nawet jakby mieli twarde dowody na tuszowanie pedofilii to wyprą to bo zdarłoby to cały ich światopogląd. Wykorzystywanie seksualne dzieci jest dla nich niczym w stosunku to utrzymywania autorytetu kościoła i poczucia byciem dobrymi ludźmi.
@WR9100: zabawię się w obrońcę złej sprawy i zapytam o dowody na to, że JP2 chronił pedofilów - możesz takowe zaprezentować? Chętnie się zapoznam z materiałem, który bez cienia wątpliwości wskaże na winę "świętego".
@WR9100: Polacy musza byc niezle uposledzeni, zeby ikone bez powaznych dowodow probowac obalac xD
Oczywiscie, ze sprawe nalezaloby zbadac ale rzetelnie, a nie w oparciu o notatki SB