Wpis z mikrobloga

Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigdy z ich strony takiej masowej histerii :D

- obrazki z papieżem w sejmie
- babka gadająca na mównicy o wstawiennictwie Matki Boskiej w wojnę z bolszewikami
- Mati wrzucający jakieś religijne obrazki na Twittera
- #jp2 wyświetlany na pałacu prezydenckim i Dudeł chwalący się tym z oficjalnego konta
- szambo w publicznej telewizji wywaliło tak mocno, że nawet Goebbels mógłby się zawstydzić
- oficjalny [sic!] materiał z orędziem marszałek sejmu do narodu w sprawie jej osobistego bólu dupy
- uchwała sejmu nieobrażajpapiezapolaka.txt
- oraz wisienka na torcie - MSZ stawia się swojemu największemu sojusznikowi i najpotężniejszemu państwu na świecie, którego wojska są w dużych ilościach w Polsce

W ciągu 8 lat zrobili bardzo dużo złego, ale to co teraz odjaniepawlili (hehe), świadczy o tym, że żyjemy w jednym wielkim domu wariatów.

#polska #bekazpisu #2137
WR9100 - Pisowcy zawsze mieli nierówno pod sufitem, ale jeszcze nie widziałem nigdy z...

źródło: tak-sobie-patrze-na-to-wasze-spierdzielenie-i-po-prostu-brak-mi-slow-papiez-jan-pawel-ii

Pobierz
  • 97
@lougramm: tylko ogólnie to jest bardziej skomplikowana sprawa. Rządy postrzeleńców mogą dotknąć każdy naród. Poniekąd tak jest, że wybory odzwierciedlają wolę ludu, ale też nie do końca. Większość ludzi jest po prostu bezmyślną i bezwolną masą, którą łatwo przekupić i która ogranicza się do myślenia tylko o sobie. U nas akurat historię przekupstwa i marazmu mamy niestety bogatą, od rządów "rzeczypospolitej szlacheckiej", poprzez zabory do tworzenia homo sovieticus.